oblique kasları erimiyor ve kilo veremiyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve malevolent tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    iyi günler
    ben
    crunches:3 lu sınırsız set (min 20)
    sit up 4 lü sınırsız( min 20)
    leg raises 4 lü sınırsız (min 20)
    twister 3 lü 150
    incline press 3 lü 10 (5 kg)
    butterfly 4 lü 12 ( 21 kg)
    pullowers 4 lü 12 set (7,5 kg)
    bench press machine 4 lü 12 (45 kg)
    pullet row 4lü 10 set (20 kg)
    lat pulldown 4 lü 12 set( 35 kg)
    seated row pulley 3 lü 14 set ( 15 kg)
    one dumble rowing 3 lü 10 set (7,5 kg)
    side lateral raises 4 lü 10 ( 4 kg)
    millitary press 3 lü 8 set ( 10 kg)
    neck press machine 3 lü 10 set 10 kg
    dumbell press 3 lü 10 set 5 kg
    cocentration 4 lü 12 set (4 kg)
    alternatiff curll 4 lü 10 ( 3 kg)
    push down lat machine 4 lü 12 set 10 kg
    one dumbell triceps press 3 lü 12 set 4 kg
    dar becnh 3 lü 12 set 15 kg
    leg extansion 4 lü 14 set 36 kg
    leg curll 4 lü 14 set 40 kg
    hach squat 3 lü 10 set 27,5 kg
    adductur 3 lü 16 set (ayakta 21 kg)
    abductor 3 16 set (18 kg)
    guluteus machine 3 lü 20 set (21 kg)
    seated calf macine 2 li 25 set 15 kg

30 yaşındayım 1,72 boyum kilom 66 yardımcı olursanız kılo vermem konusunda yaklasık 6 kılo vermem gerekıyor nasıl beslenmelıyım cok teşekkür ediyorum

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    mhb, tüm bu antremanı aynı gün mü yapıyorsunuz. çok fazla hareket ile kendinizi yormanıza gerek yok. kilo verebilmek için aldığınız kaloriden daha fazlasını harcamanız gerekiyor.örnek vermek gerekirse günlük 2800 kalori alıyor iseniz 3000-3200 kalori de harcamanız gerekiyor. kas oranınız arttırdıkça bünye daha çok kalori harcayacak ve işiniz daha kolaylaşacaktır. bunun sağlıklı ve kalıcı olması için de sabır ve disipline ihtiyacınız var. antremanda set aralarını kısa tutabilirsiniz.antreman dışında yaşam tarzınızda da ufak değişiklikler gerekiyor. örneğin daha az araba kullanmak, tempolu yürüyüşler vs gibi. beslenme tarzında da sitede pek çok örnek var. sağlıklı yağlar tüketmek (balık,ceviz vb.) sık aralıklı protein ve sebze içeren küçük öğünler , yeşil çay, tarçın karanfil gibi metabolizma hızlandırıcı ve yağ yakan küçük detaylar. en önemlisi de besinlerin zamanlaması.antremandan sonra hariç basit karbonhidrat alımını sınırlandırmalı ,akşam sekizden sonra meyve dahil şekerli öğünler yemememelisiniz.hatta şeker alımını antreman saatleri harici iyice kısmanız gerekiyor.sitede pek çok beslenme düzeni mevcut.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bel çevresi yağlanması insülin menşelidir. Karbonhidrat alımını olabildiğince düşürmelisin.

ajn16 bunu beğendi.
  4. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    PROGRAMIm uce bolunmus durumda (yani bir gun sirt bacak karin birgun on kol omuz karin bir gunde Karin arka kol gogus ) seklinde bilgiler icin cok tesekkur EDİYORUM super YARDIMCI peki bana spor hocam bisikkette level arttirmak cok önemli dedi bu konuda fikir alabilirmiyim bisiklet 15 dakika veriyor 4 gun 5 gun gidiyorum

5. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    kardiyo cinsi hic farketmez( bisiklet olur ,yürüyüş olur, ip atama, koşu,yüzme) yağ yakımı için belirli bir nabız seviyesine ulaşmak gerekir. bunu sağlamak için kondisyon seviyesi ilerledikçe tempoyu arttırmanız gerekir. belirli nabız seviyesinden kastım biraz nefes nefese duruma gelmeniz gerekiyor.

6. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Çok tesekkur ediyorum

7. funda

funda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar birkaç gündür bende araştrma yapıyorum.l cartin ile ilgili çok duyum aldım.ben 1,60 boy 52 kg.kilomda sorun yok fakat belden aşağı kısmım kalın.ve en kötüsü tenim kadife gibi,kollarım sarkık.bacaklarım carlos gibi :)) yürüyüş yapmaya başladım akşamları 1 saat ve şu parklardaki spor aletleri ile çalışıyorum.kaslarım çok kuvvetsz hemen yoruluyorum.cla ve l cartin kullanmak istiyorum.diyet yap dyolar ama zaten ben yediğime çok dikkat ediyorum.sadece su tüketimim hiç yok neredeyse.bana yardımcı olabilirmisiniz.önerileriniz nelerdir.:rolleyes:

8. malevolent

malevolent Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    cla kimyasaldir ve sadece agir spor yapanlara önerilir l catnitin spor u ciddi ve uzun suredir yapiyorsan daha cok etki eder ayrica sunu unutmamak gerek ki % 50 spor % 50 diyet benim programim ve diyetim cok kati oldugu halde kilo kaybinda cok zorlanıyorum kilo da sorun yoksa dengeli spor yapmak zorundasın maalesef genetik de önemli bu konuda sonucta spor bir hayat seklidir et yemeyi unutma 3 litre su ic limonlu yesilcay ve icine bir adet tarçın koy salona yazil ve agirliktan ve programa uymaktan korkma

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    yanlar hareketle küçülmez büyür ayarlı olmak lazım diyet ve yürüyüş yanları küçülür. hocanız paranızın karşılığını aldığınızı hissettirmek için böyle bir isteğinize onay vermiş sanıyorum.

Sayfayı Paylaş