Oblik KASı küçültmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berkaykry tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler şu oblik denen bel bölgem KAS oldu bildiğiniz , üçgenimi kapatmaya başladı , adonisler falan Mr. Sins 'inkinden kalın oldu şortu indirince güzel ama adonis gözükmeyince dışardan yağ gibi duruyor. Hiç çalışmadım ama geliştiler işte. Şimdi hergün , onlara dinlenme payı vermeden çok tekrarlı şekilde oblik çalışsam küçülürler heralde ? Varmı tavsiyesi olan harbi acil bi durum acilen küçültmem lazım

2. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Vay arkadaş... :D

3. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Hayır küçülmezler, sen orayı sürekli çalıştırırsan o hacmi korurmuş olursun. Bol tekrarlı setler yapmandaki amac kas yıkımı gerceklestirmek falan mı acaba. Benim sana tavsiyem orayı hiç çalıştırma. Mesela kafadan bir iki ay calıstırma, küçülmeye baslıcaktır diye düşünüyorum. Benim görüşüm.

4. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten hiç çalışmadığımı belirttim ve evet amacım kas yıkımı gerçekleştirmek ama mantıklımı sence bu fikir ? Birde şansıma toparlanması hızlı bir kas çıkarsa vay halime bel 90 a gidecek

5. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Mantikli degil. Kaslari sasirtip belki de yine istemeden hipertrofi saglayabilirsin adonislerde. Bu demektirki ronaldo gibi kalin bel :) fakat eminmisin yag olmadigindan oranin?

6. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Origin olarak Ectomorph um bulktan çıkalı az oldu ama birazcık diyetle adonisten 3-4 tane damar fırladı. Obliklerde de var damar bu yüzden yağ olmadığından eminim ve taş gibiler.

7. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Fotograf koyabilirsen daha iyi bakabiliriz

8. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Sence yağ varmı ? Kalite düşük kusura bakma ama kaba taslak belli oluyor işte kalınlık. Salınık halimde görüldüğü gibi kanatları kapatıyor. alt karın kasımda falan sıktığımda deri çok ince yani su, yağ hiçbirşey yok altında :D Vardırda çok yoktur.
    http://i60.tinypic.com/wce9g3.jpg

9. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Benim gorusum bir anormallik yok. Daha da inceltmek istiyorsan guzel bir yag yakman lazim. Ha eger ki genetik olarak boyleyse zaten onune gecemezsin. Kiminin vucudu dikdortgen gibidir kimisi ucgen bu normal

10. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Neyse artık yapcak birşey yok o zaman genetikte var heralde kalın bel. Yoksa dediğim gibi oblik şuan taş gibi oradaki deri inceliği omuzlardakiyle bir.

11. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranını düşürmeyi dene bence bir bakalım nasıl olacak.

12. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar su diyetine mi gireyim yani ? İdmanda falan oblilklerden adonisten damarlar çıkıyor. Az 2-3 gün su diyetine gireyim belki ordaki deri iyice bileklerdekine benzer o zaman anlarım yağ olup olmadığını. Ama yağ olsa orda parmak gibi damar da çıkmaz diye düşünüyorum. Baktım hiç bir şekilde küçülmezlerse , kendimle barışık olucam artık :D Fotoda damar , baklava falan yok çünkü tam salınığım ve soğuğum.

13. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Benimde yağ oranım yüksek ama damarlıyım,gözüküyor :) O damar belki genetik falandır damara bakarak yağ oranımı hesaplanır :D

14. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum anlıyorum biraz amatörce bir düşünce gibi geliyor baştan ama damarın çıkması için derinin ince olması lazım. İnceliği içinde su ve yağ olmaması lazım onun altında yanlışmıyım ? yoğurt süt falan çok tüketince yada tuza çok abanınca damarlar hafiften gidiyor benim belli süreden sonra ama yağ dan değil su toplandığından. :D

15. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Google'de Oblique atrophy diye aratırsan sınırlı da olsa bazı cevaplara ulaşabilirsin

Sayfayı Paylaş