obezken daha mutluydum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve antisteroid tarafından 13 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    selam herkese 2006da fılan show tvde kıckbox dovuslerı cıkardı bılırsnız
    ozamanlar bende ozenmıstım 105kgdım 175 boya yani obezdim
    neyse dedık yaparız haftada 3 gun kıckbox antrenmanıyla 70 kga kadar dustum 71 de maclara gırıyordum ama gel gelelım hep psıkolojık olarak 1-0 olarak gerıde baslıyordum cunkı rakııplerımın vücutları hep benden ıyı oluyordu
    sonra karar verdım 67de dovusucektım 67 kga kadar her akşam 45dk koşarak dustum ama ıstedıgım sonuc olmadı zayıfladım tabıkı ama tek ıstegım olan sıx packlerım yıne cıkmadı
    takıntılı hale geldım 2 hafta once fıttnesa basladım saglam bı dıyetle goturuordum her seferınde hep bu son dıyordum ama ya bır hafta guzel gıdıyor 1.5 hafta veya 2. haftada bozuyordum dıyetı hemde ne bozmak okadar yıyordumkı cıkolata cıps bıskuvıt mıdem catlıyodu ertesı gun hıc bırse yyemesemde oluyordu ve bu hatayı en son dün yaptım
    ve o kadar yaptıgım kardıyo atnrenmanı bosa gıttı 1 gunde bunu gobegımde gorebılıyorum hemen yağlanmaya baslıyo bır gnu kacırırsam artık psikolojim çöktü spordan uzaklaşmak ıstıyorum obezken bu kadar mutsuz degıldm artık o kadar mutsuzumki gecelerı 3-4 defa uyanıyorum devamlı göbegıme bakıyorum:(
    ve bir türlü bana profesyonel yardımda bulunucak bir kişide denk gelmedı gelenlerde karşılığında para istedi

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ben kick boks kısmındaki vücut kıyaslamasına takıldım. vücudu senden iyiymiş, ee yani? vücudu daha iyi olan daha iyi dövüşçüdür demek çok büyük yanlıştır. rakipten daha iri ve daha güçlü olmak elbette bir avantajdır ama nihayetinde önemli olan genel kondisyon ve zihinselliktir bana kalırsa. six packle ilgili şunu söyleyebilirim, o arkadaşlar bende bundan en son 20 kilo önce mevcuttu :D o aralar epey fittim ama çok kötü bir dövüşçüydüm, cidden güçsüzdüm. şu an herhangi bir sixpack oluşumum olmamasına rağmen (göbekli değilim yalnız) daha iyi bir dövüşçü olduğumu düşünüyorum...

diyeti zaten 3-4 haftada bir aşırıya kaçmadan bozmak iyidir diye düşünüyorum, sonuçta biz de insanız makine değiliz.

takıntılarınla baş etmek için bir profesyonel yardıma ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum, ihtiyacın olan bana kalırsa iyi bir motivasyon kaynağıdır. insanın arkasında "haydi koçum!" diyecek birisinin olması 10 tane psikoloğa bedeldir çoğu durumda...

3. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    artık bilemeyeceğim fakat bu bir sabır sporu yeterli karın kaslarına ulaşabilmek için iyi antremandan önce iyi bir beslenme ve cardio gerektiriyor bu noktaya geldikten sonra pek bir şey kalmamış takma :) kendini motive et beslenmene ve cardio dikkat et ayrıca bel ölçün ve kilonu tam olarak bilmediğim için vücut yağ oranın ve vücudunda bir takım sarkmalar var mı bilemiyorum..

fakat yakın bir akrabamdan biliyorum:
    -Oldukça zeki birisi sevdiği bir kız vardı kız 2 sene bekledi zayıflayamadı şimdi başka biriyle evlendi kız ve obez olan akrabam yurt dışında evli değil yaşı 30 bence obezken mutlu olmak yerine hayatına kazandırdaklarına bakıp mutlu olmayı tercih etmen..

Tabi kişisel düşüncene saygı duyarım fakat bunlarıda düşünmen gerekiyor obez bir insan güzel bir eş bulamaz diye düşünüyorum kendisine ve yakınları arkadaşları hariç genelde yalnız bir yaşam süreceğini düşünüyorum 175 boy 105 kg obez diyorsun fakat:

Karın kası 2 hafta ile olacak bir şey değil bunu unutma destek ve motivasyon yaptığın besin çalışmaları ve antremanların kadar önemli bunu da unutma iyi çalışmalar

Bu sırada o kadar cardio yaptım demişsinde hatırlatayım biz o kadar cardio yapıyoruz sonra kilo almaya başlıyoruz off derken gene karın bölgesi gidiyor sonra gene cardio antremanlar gene devam yani hayatın şartı bu bir anda karnında kaslar 2 hafta da belirmez :) bir 6-7 ay çabala

4. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    hayır sarkma vs yok hatta fotograf makınesıne bana göre devasa görunuyor ama cıplak gozle bı türlü görünmüyor
    calısmayı saglam tutunca beslenmemı oturtamıom beslenmemı oturtunca calısma az yapıyorum bi türlü dengelıyemedım bılmıyorum kesınlıkle psıkolojık bırsey
    gecen ay o kadar ıyıdıkı beslenmem kendıme bı lıste yapmıstım
    hatta her ogune saat vermıstım 6 ya bölmüştüm
    sadece haftada 3 gun antrenman yapıyorum her ögun vaktı geldıgınde calar saat calıyordu ve yıyordum
    sonra antrenmanları arttırdım
    ve haftada 1 aşırı sekılde beslenmemı bozmaya basladım :(
    bi ve bu 3. bozuşum artık ne yapıcagımı bılmıyorum

5. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Sağlam bi dövüşçü veya bodyci karın kaslarını takmamalı yeteri kadar çalıştırdın mı çalıştırdın tamam yeter... Düz karın iyidir illa akrep gibi parça parça olucak diye bişey yok.

6. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    vay be :D nelerı takmısım bı kac ay önce bu arada hedefıme ulastım arkadaslar onuda yazayım burdan :)

7. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ne bekliyordunki? insanların uzmanı olduğu,hak ettiği, emek verdiği şey için para istemesi suç mu oldu? hem profesyonel yardım istiyorsun hem de para istemelerinden yakınıyorsun, değiştirin artık şu kafayı...

Ocensers, deathlifter ve Ec0 bunu beğendi.
  8. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Sabrından ve azminden dolayı seni tebrik ediyorum yolun açık olsun thums:

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Dövüşte kas sana güç veya dövüş tekniği sağlamaz orda dayanıklılık güç hız önemli bu 3 olmadıktan sonra kas ne işe yarar ?
    Ayrıca profesyonel destek vercekler paralı olsun ben verirdim parasını biz paralı olsa bile profesyonel destek veren bulamıyoruz adamın işi o zaten herkese bedavaya yaparsa adam ne kazancak adam aç mı kalsın ?

MK #7 bunu beğendi.
  10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    adam okuyacak, araştıracak kurslara seminerlere katılacak eğitimine para dökecek uzman olacak ama amme hizmeti yapacak hadi ya :) facede denk geliyor bazı tipler bi soru sorabilir miyim diyor tabi buyur sor diyorsun adam soru olarak sana antreman-beslenme programını yollayıp yenisini istiyor, ben antrenörüm özel ders veriyorum diyince de bozuluyorlar... :)

deathlifter bunu beğendi.
  11. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkur ederım gerçekten oluruna bırakınca bazı şeyleri kafaya takmayınca hersey oluyor :)
    herşeyi deneye deneye yaptım baya bir vaktım oldu açıkcası 105kgdan 65e dusup yag oranımı %8lere kadar çektim
    profesyonel yardım vs. hıc almadım zaten
    diyeceğim o ki
    sabır + araştırma + deney ve gözlem

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:08 ----------

dert tasa kalmadı weightlifterthums:

celeron ve Ocensers bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş