1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Obezite ile Mücadele'de Vücüt Gelistirme - 116 Kilo'dan 83 Kiloya

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Contemporary tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Contemporary

Contemporary Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim üzere ömrüm boyunca yavaş bir metabolizma, sağlıksız yaşam koşulları ve yemeğe olan aşırı psikolojik/biyolojik düşkünlükten kaynaklanan obezite ile mücadele edip durdum. Iki, üç defa 116+ kilo civarina cikip, 93-97 kilo arasına indim. Boyum 1.80, yaşım 30. En son 2007 Eylul ayında Bakirkoyde bir spor salonuna kayıt olarak vücut geliştirmeye başladım. Geçen yaklaşık 10 ay içerisinde 83 kiloya inmeyi başardım. Bu sure icerisinde supplement desteği olarak çeşitli protein ve amino asitler kullandım. Sonuçların fena olmadığını düşünüyorum ama tabiki ilerleyip kat edilecek daha çok yol var. Bu konuda tavsiyelere her zaman açığım. Ilk etaptaki resimleri şişmanlık ve kilo ile başı dertte olan arkadaşlara motivasyon amaçlı ekliyorum. Kafaya koyup, çaba göstediğiniz taktirde her şey olur. Yeterki çalışmaktan yılmayın. Yaklaşık 6 aydan beri poz poz vucut gelişimimi takip etmeye çalışıyordum. Forum kurallarına daha uygun pozlarımıda internete yükleyip en kısa sure icerisinde ekleyecegim. Simdiden yorumlarınız ve elestiriler icin tesekkurler.

Son düzenleme: 24 Temmuz 2008
    Veyron ve Karasan bunu beğendi.
  2. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    abicim azmine hasta kaldım ben kas konusunda yorum yapmıcam sadece kilo olayı için gerçekten tebrik ederim o ilk resimi görüp ardından ikinci resmi gördükten sonra ağzım açık kaldı tebrik ederim sen forumdaki tüm üyelerede azimle neler başarılacağını göstermiş oldun.

3. yavuz88

yavuz88 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    cidden müthiş bir değişim var, metabolizman yavaş olduğundan dolayı, bu kilonu korumanın zor olacağını, bundan sonra protein tozları ve vg ile yaşaman gerektiğini unutma :)

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    en kısa zamanda bekliyoruz ozaman..

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    kilo olayında tebrik ederim kaslarda bu kadar verilen kiloyla birlikte gelişimi iyi bence eminim zamanla çok daha iyi olacaktır.

6. amfetamin

amfetamin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Abi aynı dertten bende muzdaribim . Kilom 74 1.68 boyundayım. Ne yaparsam yapiyim olmuyor. Kilo veremiyorum.

90 dan 74 e düştümne guzel giderken birden psikolojim dağaldı resmen.3 aydır urasıyorum ama beyhude. Bisiklet koşu vs hepsini deniyorum ama.

Bir 8-10 daha yağ yakmam lazım başaramadım bir türlü ama pes etmek niyetinde değilim.

Metabolizmamızı nası hızlandıracaz?

İnanın kendimi kötü hisseder oldum.

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    yeni resimleri elde ettiğinizde ve yayınlamaya karar verdiğinizde başlığınız tekrar açılabilir..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş