O.N Whey vs O.N Performance

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Steve Austin tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar herkese selamlar,elimde Optımum whey gold ve optımum performance whey var bunların zamanlamasını ne sekılde yapmamı onerırsınız.Sebeplerıyle bırlıkte yazarsanız sevınırım

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ikiside whey protein.ilk önce birisini o bitince diğeri bitince öbürünü kullan.
    ben günde 2 ölçek protein alırım.
    1 .zaman sabah kalkınca
    2.zaman hemen antrenman sonrası.

sabahları vücut proteine açtır.gece kasları besleyemediğimizden sabah kalkınca alınan 1 ölçek protein tozu kasları doyurur.

antrenman sonrasında da kas yıkımını önlemek için 1 ölçek protein tozu kullanılmalıdır.

3. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Ikısıde whey bılıyorum fakat ıcerıklerı farklı bırı blend bırısı whey.Bu yuzden sordum aslında.Sabah whey antrenmandan sonra blend seklınde kullanmak ıstıyorum dogru mudur

---------- Post added at 17:09 ---------- Previous post was at 17:07 ----------

Ayrıca on performance karbonhıdrat ve yag acısından cok daha fazla on golda gore bu acıdan antrenman sonrasında on performancın daha etkılı olucagı kanısındayım.

4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    e sen zaten her şeyi biliyormuşsun ki aynen öyle doğru yoldasın devam et :)

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş