O Bir Türk Mehmet Yıldırım

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve hsd tarafından 7 Aralık 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    mehmet hocam teşekkür edrim eşinize ve oğlunuza selamlar serdar aktolgayı türkiyeden tanıyorum kendisinin sponsoru hardline aynı zamanda görkemlede samimiler zaten yarışmada görkemlede konuşursunuz bu konuları flexorunda belirttiği gibi merakla bekliyoruz bu arada türkçenizde baya ilerleme var :) yazdıkça açılıyorsunuz sedanda doğdunuz bu doğrumu

2. YILDIRIM MEHMET

YILDIRIM MEHMET Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness sport kulubu sahibi
    Yer:
    THIONVILLE
    mehraba beyler!!
    biraz kendim den bahsetecegim isterseniz
    ben mehmet yildirim 1972 dogumluyum afyon un emirdag ilcesinde dogdum,4 kiz kardesim var ve bir erkek kardesim,
    3 yasinda fransaya gittim ,fransanin sedan ilcesinde cocuklumu yasadim ve sporu orada basladim ve orada okudum electric uzerne okudum meslek olarak,15 yasinda gymnastic yaptim ve onun yanida halterle basladim,babam dokum fabrikasinda calisiyordu ve oradan bana bir kac tahne halter getirdigdi,ondan sonra bir kulube yazildigdim orada basladim ve yarismalari da 2 ve 3 sene sonra basladim ve 1992 de fransa sampionu oldum kucuk yas da ve sonra 1993 yine kazandim ve avrupa ve dunya sampionu oldum,ve sonra ust kategori lere gectim ve cok yarismalarda basarili ciktim o zaman larda sipor hocasi oarak calisiyordum ,afedersiniz bir seyi unutum 1990 evelendim 1991 ve oglum oldu,1996 dunya 5 nci oldum ve 1998 2 nci oldum ,ondan sonra 1999 2 nci oldum,2001 kazandim ,2003 sipor kulubumu actim ,2004 weider pro kazanadim ,2005 8 tane yarisma kazandim,ve 2006 2 nci kulubumu actim ve gelecek yarismalara hazirlaniyorum.

3. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    basarılarının devamını dılerız ınsallah dıyer yarısmalardanda ıstedıgınız sonucları elde edersınız

4. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sizinle ne kadar gurur duysak azdır sizin gibi ustaları aramızda görmek bizi sevindiriyor ve azimlendiriyor daha nice
    şampiyonluklara.üstün başarılar dilerim.

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    başarılaınızın devamını diliyorum hocam çok genç yaşta fransa şampiyonu olmuşsunuz mükemmel bu

6. Kağan

Kağan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İşletmeci
    Yer:
    Muğla
    Mehmet merhaba dostum nasilsin , uzun zamandir gorusemiyoruz . Thierry ile gorusuyorum . Iyi oldugunu soyluyor . Almanyadaki yarismanda basarilar diliyorum . Bana email at . Mr.Olympia ya gidiyorum bu sene yine . Gorusmek uzere , basarilar...

7. YILDIRIM MEHMET

YILDIRIM MEHMET Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    THIONVILLE
    SELAM KAGAN KARDESIM NASILSIN ?
    Evet yarismalara hazirlaniyorum thieery bahsetiyo seni olympia ya bende gitmek isterdim ama cok isim var ,gidersen bolca resim cek ve gonder bana haydi kendine iyi bak gorusmek uzere.

8. YILDIRIM MEHMET

YILDIRIM MEHMET Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    THIONVILLE
    HATIRLIYON MU BU RESIMI?[​IMG]

9. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    merhaba nasılsınız kağan bey ifbb de başarılarınızı diliyoruz forum adına ve mümkünse resimlerinizi bekliyoruz :)

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    sedandan misafirlerim vardı mehmet abi sana çok selam söylediler malatyalı kazım altıntop eşi emine altıntop kızları gülizar ve oğlu nevzatın çok selamları var uzun zamandır sizi göremediklerini söylediler ve çok özlediklerini belirttiler çok çok selamları var benim akrabalarım kendileri anne ve babanızdan ve sizden bahsettiler resimlerinizi gösterdim çok mutlu oldular eşinizede selam söylediler kızları münevver ablanında selamı var daha önce eşinizin çalıştığı mağazada çalışıyormuş bunu yazmamı istedi yugoslavlara ait mağazada kaan bey de resimlerini eklerse memnun oluruz sevgiler buy arada 2. salonunuzu açtığınızı söyledim kazım amcalar çok sevindiler

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    kağan bey eğer resimlerinizi yollamanız veya bir başlık açarak koymanız mümkünse biz seve seve yayınlamaya hazırız malum sizin gibi kaliteli sporcular pek nadir diğer bir forumda resimleriniz var ancak biz farklı bişeyler olsun veya en azından sizin izniniz olsun isteriz kimseyle bu yüzden aranız bozulmasın

12. Kağan

Kağan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İşletmeci
    Yer:
    Muğla
    Mehmet hatirladim resmi , nerde o eski gunler :) Her zaman seni misafir olarak yanima bekliyorum kardesim .

13. Kağan

Kağan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İşletmeci
    Yer:
    Muğla
    Hsd , sagol guzel sozlerin icin . En kisa zamanda yollyacam

14. YILDIRIM MEHMET

YILDIRIM MEHMET Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    THIONVILLE
    selam hsd evet kazim amcayi ve cocuklarini cok iyi taniyorum ya bu dunya ne kucuk!
    cocuklumu hep onlarinla gecirdim benim icin onalara cok, selamimi soyle lutfen cok ozledim bende onlari,evet esim de mahaza da calisiyordu ve on senedir benimle kulupte calisyor,ccuklari boyumustur nevsat ve kizlarin la okula gidiyorduk
    sagol hsd bu haber icin cok tesekur ederim ;)

15. YILDIRIM MEHMET

YILDIRIM MEHMET Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    THIONVILLE
    kagan kardesim tamam soz bu sene insallah ;)

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    resimler için teşekkür ederim eklemeye başladım sayfa tahminen pazara kadar hazır olacaktır ayrıca bulk resimlerinizide vermeniz büyük incelik herkes yapmaz bunu teşekkürler sevgiler hsd size forum adına başarılar dilerim :)

17. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    nevzat ablamla evlendi 1 kızları var selamını ilettim hala tr deler yakında dönecekler

18. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Selam Mehmet Abi, Frankfurt'ta ben de izleyici olarak aranizda olacagim insallah ..
    Benim favorilerimdesin .. Steve Benthin ve Tarek de cok saglam gelecek. güzel ve heyecanli bir yarisma olacagi kesin ..

karizmatik olman büyük bir avantaj.. calismalarinda basarilar dilerim..

saygilar

19. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    o lalalala t'es tros bien memet abi
    walla helal olsun
    j'habite a mulhouse
    pas tres loinn a metz

basarilar dilerim

bon chanse:)

20. YILDIRIM MEHMET

YILDIRIM MEHMET Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    THIONVILLE
    selam ayaz tesekur ederim benim icin insallah gorusuruz benim yanima gelemeye unutma ve sakin ma cok memun olurum!!
    evet dedigin gibi cok iyi yarisma olacak ama kazanmak icim elimden geleni yapacagim ;)

Sayfayı Paylaş