Nutrigold Milk Thistle (boğa dikeni )

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ReveR tarafından 21 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    evet beyler milk thistle aldım nutrigold %80 slymarin içeriyor fakat eve geldim içtikten sonra okuyordum deve dikeni diye bekliyordum ama boğa dikeni yazıyor acaba yanlış ürünmü aldım kutusunuda açtım karaciğerimde yağlanma var grade 1 di bu spora başladım protein gainer creatine glutamine aminomax aminofx bcaa kullanıyorum gerçekten fazla supplement.. ve grade 2 olmuş yağlanmam doktor ilaç vermiyor ben kendim aldım okudugum kadarıyla dün gece milk thistle almak için gittim supplementçiye ve aldım ama boğa dikeni yazıyor ürün bu http://www.dogaevinizde.com/FB,8858,92,nutrigold-milk-thistle-60-kapsul.jpg

bu konu hakkında bilgi vericek varmı bu urun karaciğerimdeki yağlanmayı düzeltirmi en kötü grade 3 olmasını engellermi vucudumda sivilceler çıkmaaya başladı çünkü ve kaşıntı..

teşekkürler

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bence doktora danışsanız daha iyi olur. Burdaki biz sadece fikir verebiliriz.

Ama şunu söyleyebilirim, aldığın üründe sıkıntı yok boğa dikeni de, deve dikeni de karaciğer tedavisinde kullanılıyor.

3. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bunu bilmem yeterliydi ayrıca doktorlar ilaç vermiyor çünkü kesin bir tedavi yok sadece çok protein tüketme et yeme falan diyorlar bol sebze falan...

4. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bilgisi olan varmı başka boğa dikeni ile ilgili yada bu marka ile ilgili ?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Milk thistle Boga,deve vs dikeni olarak gecer normaldir. Supplement kullanmaya ve protein agirlikli yemeye uzun bir sure ara vermenizi tavsiye ederim.Herseyin basi saglik. Bol sebze ve antioksidan urunler yardimci olacaktir.

Sayfayı Paylaş