Nutrex Muscle Infusion Black (Blend Protein)

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 39
    72,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 13
    24,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    3,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. Swimmer_6

Swimmer_6 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara
    kullandım fakat ne amaçla kullandım neden para verdim bilmiyorum. prowhey pw-30 kullanmanızı tavsiye ederim yeterli antreman olacaksa tabi 30 g protein az değil

2. yigitali

yigitali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kakaolu keki guzel oluyor, tavsiye ederim :)

3. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    ya bu ürün iyimi şimdi arkadaşlar biriside dememişki. kullandım performansı iyi.. hep aynı kısır tartışmalar . yok tadı iyi yok kutusu mavi felan. ya beyler tadı dandik olsa ne olcak. performans veriyosa sıkıntı yokki.

birde amino asit profili yokmu bu ürünün ya

4. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Süt ile karışımı nasıl oluyor ? Eğer denediyseniz oranı nasıl tuttunuz

5. brsdrgn

brsdrgn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar ürün blend protein olması dolayısıyla hem kısa vadede hem de uzun vadede sindirilen proteinler içeriyor.bu ürün özellikle recovery aşamasında kasların yenilenmesine daha iyi imkan sağlıyor.ürünün ölçeği diğerlerine oranla büyük,protein yüzdesi biraz düşük,bazı vitamin ve mineralleri içeriyor.spordan önce ve sonra alabilirsiniz.ben spordan sonra bu ürünü kullanıyordum etkisi iyi oluyordu.ama belirtmekte fayda var öyle ahım şahım bir etki olmuyor.sonuçta bu bir protein tozu.mayıs ayında 99 tl gibi oldukça ucuz bir fiyata düşmüştü tabi ki kaçmaz deyip aldık ve bana yaklaşık 3 4 ay kadar gitti.tadı malesef ilk karıştırdığınızda bayıyor ve acayip yoğun.ben çalkalayıp bir on dakika beklettikten sonra içiyordum yoksa ilk karıştırdığınızdaki tadı çok ağır ve tuhaf.o koca paketi zor bitirdim diyebilirim.sütle karışımını soran arkadaşlara iyi diyebilirim tabi damak zevki size kalmış.şu anda musclepharm combat powder,syntha 6 gibi blend ürünler dururken gidip buna 160 civarı bir fiyat vermek bana mantıklı gelmiyor açıkçası.iyi bir ürün ama indirime düşerse alın derim.benim düşünce ve izlenimlerim bu yönde.

6. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar artık kullanan biri çıksa da etkisinden bahsetse, 5 sayfa boyunca jelatinininden son kullanmasına, zehirlenmesinden tadına her sey paylaşılmış etkisinden bahseden 3 bilemedin 4 kişi var, maya mı alıyoruz protein tozu mu?

7. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    ben kullandım nutrex m. infusion piyasadaki en iyi blend proteinlerden biridir. içeriğinde iyi derecede vitamin ve mineral desteği vardır(b6 ve b12 vitaminleri protein sentezi açısından önemlidir). suya karışması gayet iyi, topaklanma yapmıyor. yalnız vitamin ve mineraller yüzünden tadı biraz acımsı benim için tat önemli değil önemli olan etkili olmasıydı o yüzden memnun kaldım.

Duhanakyuz bunu beğendi.
  8. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Sonunda aradığım kapsamlı yorum, teşekkürler Burak

9. brsdrgn

brsdrgn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    ürünü daha önce kullanmıştım.etki olarak klasik bir blend proteinle aynı seviyede diyebilirim.tadı çok sıkıcı belli bir noktadan sonra usanıyorsunuz.şu anki fiyatına baktığımda bunun yerine daha iyi bir marka olan ve daha iyi bir puana ve kullanıcı geri dönüşü alan mushlepharm ı tercih ederdim.ki şu an musclepharm combat powder kullanıyorum.etkisi cidden iyi hem hızlı hem de geç karışan protein türlerini ihtiva ediyor ve 8 saate kadar sindirim süresi.gereksiz eklemeler yer almamış.bir kutu bitirdim ve bir daha sipariş ettim.

10. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    İçerik olarak Combat Powder'da, Muscle Infusion'da çok iyiler ve kaliteli hammaddeye sahipler. İçeriğindeki protein, karbonhidrat ve yağ oranları iyi seviyede. Tat olarak Combat Powder daha iyi, Muscle Infusion un tadı vitamin mineral desteğinden dolayı hafif acımsı. Ama Muscle Infusion daki zengin vitamin mineral desteği Combat Powder da yok malesef. Marka olarak değerlendirirsek 2 markanında çok iyi ürünleri var ama Nutrex ürünleri bence bi adım daha önde. İki ürün arasında tercihimi Nutrex Muscle Infusion dan yana yaparım.

11. brsdrgn

brsdrgn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    muscle infusion eğer ki kişi vitamin mineral desteği almayan bir sporcu ise az da olsa destek verebilir bu konuda haklısınız.ancak değerleri çok düşük ve alacak kişi eğer ki bir vitamin mineral takviyesi kullanıyorsa çok gereksiz kalır.buna ek olarak bunun bir protein tozu olduğunu ve piyasa da üretilen iyi markaların üst düzey proteinlerinin sade bir içeriğe sahip olduğunu hatırlatmak isterim.sonuçta alırken vitaminlerinden çok proteinlerin kalitesiyle,markayı kullanan pek çok insanın geri dönüşleriyle buna karar verebiliyoruz.body building sitesine göz atarsanız musclepharm ürünlerinin en çok tercih edilen ürünlerden olduğunu ve buna rağmen pek çok kullanıcıdan da yüksek puanlar almış olduğunu görürsünüz.bildiğim kadarıyla da combat powder 2012 yılının en iyi ürünü seçilmişti.musclepharm ın diğer pek çok ürününü denedim ve gerçekten hem kalite hem de içerik olarak daha iyi buluyorum.aslında iki marka da iyi.ben tercih ederken markaların genel kalitesini,kullanıcıların tercihini ve geri dönüşlerini göz önüne aldığım için böyle düşünüyorum.almak isteyen arkadaşların ürünleri kullanarak ve etkilerini anlayarak karara varmaları daha iyi olur.

Son düzenleme: 31 Aralık 2013

Sayfayı Paylaş