Nutrex Lipo 6x Baslangic

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve arozana tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. arozana

arozana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelik ile herkese iyi calismalar.
    Nutrex Lipo 6x adli yag yakiciyi dun yabanci bir siteden siparis verdim (06sinda)
    kargo sirketiyle konustukdan sonra (08inde) elime ulasacagini ogrendim.
    Yarin kullanmaya baslicam bu ilaci yan etkilerini vs.. okudum ve kafami karistiran herhangi bir durum olmadi ancak soyle bir sorum var

Lipo 6x i tek olarak yani yaninda destekleyici olmadan kullanirsam bunun faydasi azalirmi yoksa dogru olan yaninda destekleyici vs.. kullanmam mi ?

Ben gunde en az 1 paket sigara icen eski bir sporcuyum sigarayi birakicam bu ilac ile beraber bunun yaninda ventolin (pis pis diye agiza skilan) kullaniyorum arada bir bunlarin zarari olurmu ?

Yani spora basladigim zaman diyet programi ve spor yapicagim bunun yaninda Lipo 6x kullanicam su anda programim bu okuduguma gore bazi arkadaslar 2 ayda 20 kilo falan vermisler bende bu sekilde kullanirsam sonuc bu olurmu ?
    yoksa destekleyen baska ilac da kullanmama gerek varmi asil sorum bu ?

cok tesekkur ederim iyi calismalar

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ventolin kullandığına göre astım hastasındır diye düşünüyorum lipo 6x hiç kullanmadım ama kalp atışlarını hızlandırdığı kesin ve bu nedenle biraz dikkatli olmalısın...
    bazı arkadaşlar 2 ayda 20 kg vermiş diyosun bence bu çok tehlikeli eğer vucut geliştimeyle uğraşıyosan çok fazla kas kaybetme ihtimali ve uzmanların açıklamalarına göre kalp krizi geçirme ihtimali bile varmış en sağlıklı hafta 1.5-2 kg diye düşünüyorum ve yağ yakıcılardan fazla şey beklemek yanlış çünkü olay her zaman antremanda ve diyette bitiyor yağ yakıcı ise ufak bir yardımcıdır diye düşünüyorum bilmem arkadaşlar ne der...

Bozo-Baku bunu beğendi.
  3. arozana

arozana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    astim baslangici vardi bende o yuzden arada bir daraldigim zaman ventolin kullaniyorum
    cevabin icin cok tessekkurler ama sunu da sormak isterim bu ilacin yaninda baska bir destekleyici almama gerek varmi yoksa bir tek bunu kullansam olurmu ?
    ve kilo icin 2 ayda 20 kilo haftada ortalama 2.5 kilo ya denk geliyor hemen hemen 2 kiloya yakin bir sey :)

4. arozana

arozana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi calismalar ilaci kullanmaya 2 gun once basladim su ana kadar herhangi bir yan etki ile karsilasmadim. Gunluk programim su sekilde 9.30 gibi 2 kapsul 10 da kahvalti cornflakes 16 gibi 2 kapsul ve 16.40 gibi antremanimi yapiyorum ve 18 gibi bir kase corba iciyorum antremanin ise su sekilde 4*25 2 parti mekik ardindan 4*25 yarim mekik ardindan yaklasik 20 dakika karin kaslarini calistirmak icin egzersiz ardindanda kol kaslari icin agirlik calisiyorum oda yaklasik 25 dakika suruyor.. Bu sekilde devam edersem yag yakimim ve kilo vermem nasil bir hal alir ? Cardio yapmiyorum yada kosu bisiklet. Eksiklerim neler ? Nasil bir sonuc alirim boyle ? Bu arada kilom 110 boyum 186. 30 kilo aldim gecirdigim ameliytlar yuzunden ve simdi bunlardan kurtulmaya calisiyorum =) Sevgiler saygilar tesekkur ederim simdiden

5. arassenel

arassenel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kilo vermek için kullandığın antrenmanı ben pek gerçekçi bulmuyorum,karın çalışmalarına yüklenip kol yapıp bırakılan bir antrenmanda yakacağın kalori miktarını birkaç squatla aşabilirsin,kasları izole eden çalışmalar yapmaktansa birden fazla kas grubunu çalıştıracağın setlerin bulunduğu bir antrenman yapman daha mantıklı. hem yağ yakıcı alıp hem sadece mekik ağırlıklı bir antrenmanla bir yere gelmeyi bekleme mekik yaparak karın yağı yakmak diye birşey yoktur,forumu genişçe araştırırsan kendine daha gerçekçi ve paranında boşa gitmeyeceği bir program ayarlayabilirsin.

6. vires

vires Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Cardiyo yapmadan bir verim alabileceğini sanmıyorum. Mekik çekerek ne kadar kalori yakabilirsin ki !

7. arozana

arozana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman ilaci bosu bosuna tuketmenin bir anlami yok sanirim yaptigim bu egserzisler ile kombine ederek ara versem kullanmaya fitness salonuna yazildiktan sonra kullanmaya baslasam daha mi yararli olur ?

8. furki290

furki290 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sormak isteğim bi soru var ben lipo 6 yı arbuterol le birlikte kullanıyorum bi faydası olurmu bu 1 bide ilk haftadan sonra dozajı nasıl ayarlıcaz bide kullabırken su oranı cok mu alcaz azmı şimdiden teşşekürler

9. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Lipo 6x i bitirdikten snra arbuterol u almalısın ama verdiğin suyu gene geri alıyorsun bir süre sonra..

arozana bncede spor salonuna başladıktan snra almalısın bnde kullanıyorum lipo 6x hatta bitmek üzere tamamen etkisini bitince ki ölçümlerden snra görücem snde bitince biziz bilgilendirirsin.

10. arozana

arozana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cagkan cok sagol onerin icin ancak benim ilacim bitmek uzere yani son 10 kapsulum kaldi bu oglen de aldiktan sonra 2 gunum kalmis olacak
    su ana kadar yaptigim rejim ve agirlik calismlarimla 18 kilo vermis bulunmaktayim 1 parti daha kullanicam bundan sonra

arbuterol den kastin nedir onu anlamadim verdigin suyu geri aliyorsun dan kastin nedir aciklarsan sevinirim =)

sunuda belirtim ayrica bu ilaci kullanirken tek yan etkisi uykusuzluk gordum oda nadir yani onun disinda hic bir yan etkisini gormedim.

11. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Ben o cümleyi bu kullanıcıya yazmıstım :)

12. sabu61

sabu61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşla sizlere bir sorum olacak lipo6x aldım.gerçi yazılan yazıları okudum.herkez farklı şekilde alıyor.ilk gün başlayanlar için 1 sabah 1 öğlen deniyor.ben haftada 4 kez antremana gidiyorum.Antreman günlerimi kullanacağım yoksa hergün mü..
    gün geçtikçe artıyormuş.1 sabah 1 öğlen alınıyormuş.şirkette çalıştığım için akşamları gidiyorum akşam 6 gibi..nasıl kullanmam konusunda bana yardımcı olabilirsiniz...

Sayfayı Paylaş