Nutrex Lipo 6 ( Neden günde 3 likit kapsül)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve major24 tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Nutrex Lipo 6 siparişi verdim. P.tesi elime geçicek. Bu üründe de diğer rakipleri gibi ilk 1+1 şeklinde başlanıp 2+1 şeklinde devam ediliyor.
    İlk hafta 1+1 şeklinde kullanınca vücut alışıyor mu da 2+1 sistemine geçiliyor. Neden 1 hafta sonra 2+1 ?
    Daha önceden oxyelitepro 'yu hatırlamadığım bir etkisinden ötürü 2+1 yerine 1+1 şeklinde kullanmıştım.

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Bu ürünler termojenik içerikli yağ yakıcılardır içlerinde ciddi anlamda kafein vb içerikli ürünler vardır.

Bu şekilde kullanılmasının amacı birden yüklenerek yüksek nabızla sağlık sorunlarını engellemektir.

Kullanım talşmatına uygun kullanınız.

3. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer

Problemli yurtiçi kargo yüzünden ürünü kahvaltıdan 2 saat sonra kullanabildim.(1capsule). Fakat bir etkisini görmedim. Dayanamadım 1 tane de 6 gibi aldım gene birşey olmadı ( belki çok az baş ağrısı) ( sanırım nabzımda da artış yok)
    Her ne kadar geç kullanmaya başlasam da bir belirti göstermesini beklerdim.
    Oxyelitepro'dan sabah 1 adet aldığımda verdiği enerji yüzünden kahvaltıyı zor tamamlardım :D en ufak sıcaklıkta terletiyordu sağolsun ^^

OxyelitePro'nun yenilenmiş halinin türkiye ye girmesinde sakınca olmasa gerek, neden satılmıyor anlamıyorum !!!

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.google.pl/search?q=Nutr...09,d.bGE&fp=b27e6439d53fc50f&biw=1280&bih=675

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş