Nutrex Lipo 6 Black ve Tecrübelerim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve blackeneds tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    boyle bir lip 6 black yok

sendeki fake olabilir

orjinalini günde maksimum 2 defa alabiliyorsun

daha yeni ısmarladım bende şimdi toplam 40$ kargo dahil

Nutrex Research, Inc. LIPO 6® Black Ultra Concentrate

sendeki 120 kapsül mü ? o günde 3 defa alınıyor

ben şimdi 60 kapsül ultra concentrate ısmarladım

2. Rıgel1

Rıgel1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet bendeki 120 kapsül ve sitesinden kullanımı hakkında bilgi aldım günde toplam 6 kapsül almamı söyledi fakat 0 etki enerji olarakta 0 etki hissettirdi berbat açıkçası

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bende konu açıcam benim üründe önümüzdeki hafta içi gelicek Lipo 6

4. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    o zaman tamam. bende 120 kapsül ısmarlayacaktım bir baktım ki 60 kapsül ile farklı içerikleri

etki kişiden kişiye çok değişiyor bende de muscle tech hydroxcut hiç etki yapmadı şimdi bunu denicem bakalım

nereden satın aldın ? TR de yok bu ürün benim bildiğim

5. Rıgel1

Rıgel1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    suplementler diye bir siteden aldım yani dediğim gibi bir etkisini hissetmedim kardiyo yapmıyorum hiç normal ağırlık çalışıyorum o yüzden belki bir etkisi olmamıştır fakat termojenik ilaçlar spor yapsanda yapmasanda vücut ısısını yükseltiyor ilk kullandıgım dymazite dymaburn epx bende çok etkili olmuştu enerji + vücut ısısı olarak bayağı etkilemişti beni yan etkisi olarak titreme ve hafif kalp çarpıntısı yapmıştı ama 1 ay boyunca hergün 30 ila 40 dk arasında koşmama yardımcı oldu 5 dk dahi koşamazken ilacın verdiği enerji ve zamanla vücudun artık buna alışmasıyla 40 dk ya kadar aralıksız koşturmuştu bulursam ondan almayı düsünüyorum

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Nutrex Lipo 6 Black 120 kapsül satın aldım.Bu hafta çarşamba günü başladım kullanıma , üstünde yazdığı kullanım yemekten önce 3 kapsül almalısın diyor.3kapsül=1porsiyon.Ama burda forumda yukarda yazıları okudumda 3kapsül kahvaltıdan önce bide 3 kapsül öğlen almışlar sıkıntı olmadı mı? kullanım kulavızını bi anlıyamadım.
    supplemenlter . comda
    Sabah 3 kapsül ve öğleden sonra 3 kapsül daha alınız. diyor böyle alıcam.
    Ürünle birlikte kahve-yeşilçay tüketmem etkisini azaltır mı veya bir sorun yapar mı arkadaşlar sizce ?

7. Rıgel1

Rıgel1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostum ben aldım kullanıyorum günde 3 kapsül alınması gerektiği yazıyor suplementlera sorduğumda bana 6 kapsül almamı söyledi ancak hala bir etkisi olmadı kardiyo yapmadığım içindir belki belkide daha önce 2 adet yağ yakıcı kullandığım için bağışıklık kazanmış olabilirim bilemiyorum ben günde kafama göre 8 adet alıyorum 3 sabah alıyorum saat 14:00-15:00 gibi 3 adet daha alıyorum spora gitmeden önce gece yatmadan önce de 2 adet alıyorum ne uyku sorunu yapıyor nede vücut ısısında artma mevcut hatta etkisi olmadığı içinde karışık yeşil çaylarım var onlardan içiyorum günde 2 bardak 3 çer tane atıyorum bardağın içine her tür bitki var genede etki 0 bilemiyorum bağışıklık kazanmış olabilirim spora basladıgım ilk ay dymatize dyma burn epx 200 almıştım bu ürün bayağı ağır gelmişti bana titreme,baş ağrısı,kalp çarpıntısı,uykusuzluk ve vücut ısımda yükselmeye sebep olmuştu kışın ortasında ilacı içtiğim anlarda kısa kollu tisörtle dolaştığım anlar oldu ve ilk ay hergün 40 dk kardiyo yaptığım halde hiç bir yorgunluk hissetmemiştim 1 ayda 11 kilo verdim tabi coğunlugu kas ve su kaybı şuan sporda 4. aydayım kilo 80 hala vücudumda %13 14 arası yağ mevcut dymatize bulursam tekrar almayı düşünüyorum fakat ülkede satışı yok sanırım yağ yakıcı alacak olanlara da dymatize dyma burn epx 200 tavsiye ederim lipo 6 black boş bir ürünmüş benim için

8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    hocam valla yeni başladım kullanmaya , yarından itibaren 3-3 kullanıcam günde 6 yani bende.Günde 3 tane aldığım süreç 4 gün mü ne 4gündür bende enerji artışı fazla görmedim , bi kalp hızlanması var hafif , ama benim iştahımı kesti , tuvalet artışı oldu biraz oda susatıyor galiba ürün ondanda olabilir.Cardio yapıyorum yağ oranım %17 bakalım 17 gün sonra felan biter ürünün kullanımı buraya kilo verip alma durumlarımı yazarım.
    Bende daha önce hydroxcut hardcore elite 100 kapsül kullandım ondaki kalp ritmi artışı , ondaki durduğun yerde ter atmayı , ondaki cafein etkisnii hiç göremedi,m birkere hydroxcutu akşam 6da almışım uyuyamadım ogün bunu :D akşam 6da alsam uyur giderim.

9. şeri nur

şeri nur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Malatia, Malatya, Turkey
    Mrb bende lipo 6 aldm almadan baya arastrmstm acikcasi beklentim cok yükseldi. Smdi kullaniyorm hic etkisi yok yani iştahımi kesiyor tamam ama bunun grisini bi arkdsmn arkdsi kullanms bi kutuda 30 kilo verms ama 120 kilo olan birisi ve hic spor yapmadan. Bunu savundgmdan deil ama black serisi daadaha etkili olduğunu saniyordum. Acaba sahte mi dycem nutrexden aldm.
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Mayıs 2015 ---

10. QeLogS

QeLogS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Günlüğünü takip ediyorum dostum başlarda bel küçülmesi kayda değer bir gelişmeyi gösteriyor... Günlüğünü aktif tutman dileğiyle :D

11. 0verkill

0verkill Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar , lipo 6 black kullanmaya 1 hafta önce başladım .Öncelikle kesinlikle etkisi var , dikkat etmeniz gereken konu lipo 6 ultra concentrate olan versiyonda 1 + 1 , lipo 6 black underground da ise 3 sabah + 3 öğleden sonra şeklinde kullanmanız gerekli.Bazı arkadaşların mesajlarında lipoyla beraber ekstra kafein kullandıklarını gördüm , 3 hap 1 servise denk geliyor ve 200 mg kafein alıyorsunuz buda 2 fincan espressoya denk gelir , 2 serviste 4 fincan espressoya denk gelir ki bunun yanında başka uyarıcı metabolizmayı hızlandırıcı maddeler de var lipo 6 in içeriğinde.Bence ekstra bir şey almak bünye için zararlı olabilir ki başladığım günden beri maksimum 4 yada 5 saat uyuyabildim ve spor esnasında inanılmaz bir enerji artışı yaşıyorum.Fazla kardio yapmadan 1 haftada 3 kilo verdim tabi su kaybınıda hesaba katmak lazım fakat bel bölgemde gözle görülür bir incelme var.
    Ürünün içerisinde l-carnitine ve taurinde var o yüzden ekstradan l-carnitine almanıza da gerek yok.
    Ürün uyku düzenini bozsada baya etkili ve benden tam not aldı , kafein hassasiyeti olan biriyseniz tavsiye etmem :)
    Boy : 177 Kilo : 77

12. AzimAbidesi

AzimAbidesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Osmaniye
  13. islam

islam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi Akşamlar Konunun Üstünden Baya Geçmiş Ama Ben Weider 500mg Çiğneme Tableti Kullandım Memnun Kalmadım Lipo 6 Black Kullanıyorum 130Kg yim yaş 17 Boy 1.90 Faydasını Görürmüyüm Ürünün

Sayfayı Paylaş