Nutrex Lipo 6 Black / Tek kelimeyle müthiş!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve HGH tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Yağ yakıcı ürünler yerine pre-workout supplement alıp antrenman süresini ya da şiddetini arttırmak yağ yakmak için daha etkili bir yöntem olur diye düşünüyorum. Ben jack3d kullanırken daha ağır spor yaptığım için daha çok terliyordum. Spor sonrasında da hala enerjik oluyordum. Sporu yorularak değil "bugünlük yeter" diyerek bırakıyordum. İlla yağ yakıcı kullanacaksanız Ventolin konusunu okumanızı öneririm. Hatta Ventolin + pre-workout ürünü süper bir ikili olur diye düşünüyorum.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/clenbuterol-yerine-eczaneden-ventolin-t11262.html

Son düzenleme: 23 Mayıs 2012
    kratos1 bunu beğendi.
  2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    ventolin astım ilacı değil mi? çok kullanmanın bi zararı olmazmı vücuda? benim merak ettiğim lipoyu haftada 3 ağırlık 1 cardio yaparken kullanabilirmiyim faydasını görürmüyüm nasıl kullanmam gerekir? yardımcı olursan sevinirim

3. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    evet son yazımın uzerınden epey geçmiş, protein aldım ve lipo6 black ıle proteın de kullanmaya basladım, (kardio yu bıraktım) kilom azalıyor ama gobek oldugu yerde duruyor, bence bendekı lıpo6 etkısı ıstahımı kapattıgı ıcın az yıyorum heralde ondan kılo verıyorum:D ama şunu anladım ki kardiosuz hiçbirsey olmuyor. 2-3 resim koymaya calısacam umarım anlasılır,

4. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    1. hafta..JPG

4.ayy.JPG

6..ay.JPG

1. resim başlangıc, 2. resim lipo 6 ile yag ve kas kaybı yaşadıgımda, 3. resim protein ile lipo 6 kullanmaya başladıgımda...bench_O

Bozo-Baku ve MonsterMMORPG bunu beğendi.
  5. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    konuya uzun süredir yazılmamış ben bir kaç soru ile canlandırayım şimdi mezun olarak üniversite hazırlanıyordum ve 1 yıldır sporuda düzenli beslenmeyide bırakınca kilo aldı başını gitti eski halimden eser kalmadı durum böyle olunca bu yaz nasip olurda üniversiteyi kazanırsam obez obez gitmek istemiyorum :) araştırıyorum yağ yakıcıları fakat her birisini okudukça 3-4 yorum olumsuz olunca ondan soğuyorum ötekine geçiyorum ondan soğuyorum derken lipo 6 black dikkatimi çekti ve sorularıma geçiyorm

1)Oxy elite Pro ile karşılaştırdım ikinisi kullanan yada ikini karşılaştırabilcek var mı acaba?
    2)tiroit fazla çalıştırıyor falan demiş bazıları sıkıntı yaşarsın falan diyen olmuş acaba olumsuz bir etki bırakır mı ?
    3) ağırlık çalışmayacağım sadece günde 1-1,5 saat akşamları kardio yapıcam sıkıntı çıkar mı ? ve böyle bir kullanımda kaç + kaç tablet kullanmamı önerirsiniz?
    4) konsantre yada diğer ürünleri ile ne farkı var özellikle konsantre ile?
    5) ürünü bulamıyorum pek ve biraz sorunlu bir adamım her şeyden kuşkulanırım bildiğiniz gönül rahatlığı ile alacağım bir yer var mı acaba ?

bu yazdıklarım haricinde tavsiye başka supplement yada söyleyeceğiniz her şey önemli benim için şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar

6. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    sadece kardiyo yapacaksan en iyisi L-Carnetine. spordan önce alırsın olur biter.

7. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    günde 2 kerede kardiyo yapabilirim amacım göbek ve göğüse yayılan yağları eritmek o yüzden daha önce cla denedim fakat bu lipo 6 black çok öneriliyor bakalım yarın birisiyle konuştum internetten satıyor orijinalliğini kanıtlarsa bana alıcam fakat yukardaki sorularımın cevaplarını bulmam lazım

8. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle beslenmeni düzene sok.
    spora da başla. zaten bir süre kendiliğinden yağ yakarsın. bu sıra l-karnetine kullanabilirsin.
    yağ yakıcıyı bence daha sonraki aşamada devreye sok.

9. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    alabilecek yerde buldum yani sıkı kardio ve lipo 6 black ile bu yaz eski formuma kavuşmam lazım dediğim gibi yukarıda çekindiklerimi yazdım ama cevap gelmezse yarın siparişi vereceğim.

10. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Lipo 6 black aldim bile suanda sizden tek ricam her gun bir kez cardio yapacam 1-1,5. Saat arasi nasil kulamami onerirsiniz gerekirse gunde iki defada kardio yapabilirim kacar defa ne zaman alayim sizce birde hergun kullanmamin sakincasi olur mu?

11. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yahu beyler bir el atin korktum simdi tiroid hormonunu fazla calistiriyor demis internettrn baktim tiroidin fazla calismasi diye kotu bisi cikmadi ama urunu kullanmaya cekiniyorum suanda urun elimde ama kalici hasar falan verir mi acaba?

12. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    bak kardeşim ben sana söliyim zaten kutunun uzerınde kullanım seklı yazıyor sanırım soyle olması lazımdı; sabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan 30dk once 3 tablet, ogleden sonra ac karnına 3 tablet.... 2 kullanımın arasında mınımum 6 saat olması lazım, yanı 1. kullanımı sabah 10 da yaptıysn, 2. kullanım 16.00 da olabılır en erken.. ama kulanıma kademe kademe baslaman lazım, yani; ılk 4 gun sabah 1 tablet , ogleden sonra 1 tablet, sonraki 4 gün sabah 2 tablet ogleden sonra 2 tablet, sonra 3'e 3 kullanabılırsın.. sanırım 40 gunluk kullanımdan sonra 10 gun ara vermen lazım... falan filan gidiyor işde... ben hiçbirzaman 3'e 3 kulanmadım... herseyın maximumundan korkarım .... 2'ye 2 kullandım. 2 kutu bıtırdım.. yaklasık 10 kılo gıttı.. yukarıda zaten etkılerı yazdımm..

13. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bu ürünü nerden bulabilirim. nutrex lipo 6 var ama lipo 6 black yok sitelerde ya da ben mi bulamıyorum?

14. atgafa

atgafa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünün ''lipo 6 black ultra concentrate'' tipi var şu an amerikan sitelerinde. Kullanımı günde 2 tablet ve 60 tablet içeriyor. Yani 30 gün boyunca kulanılabilecek. Netrition'da fiyatı 27$. 10$ da kargo ücreti(amerikadan buraya) 37$. 65 TL civarı. Gayet makul. Artık Türkiye'den daha fazla kazık yemeyi düşünmüyorum. Ayrıca ürün 9.5 puan almış. En fazla satan yağ yakıcı şu an Netrition'da.

15. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitin ile Lipo 6 arasındaki fark nedir?

16. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    lipo 6 black ın bendeki etkisi, iştahımı kapatması, bol su içme ihtiyacı hissetmem ve kilo vermek ama L-carnitine yazıyor zaten yagları yakarak enerjiye çeviriyor die.ben sormuştum ne işe yaradıgını; yedigmiz besinlerdeki yagların vucuta alınmasını engellıyor demıslerdı bana satıcılar yanlıs hatırlamıyorsam..

17. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Troidlere ne gibi etkisi var bununla ilgili kaynak bilgi varmı acaba? Benim TSH ım yüksek bu nedenle ilaç kullanıyorum.Şu durumda beni ilgilendiren kısmı bu kısmı acaba zararı olurmu?

18. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bende troid ilacı kullanıyprum lipo 6 black te kullanıyorum bir yan etkişsini görmedim.

19. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    lipo 6 black tiroidlerı hızlandırıyor, bu nedenle dıkkatlı olun, bogazınızda kuruluk hıssettırıyor ve su içme ihtiyacı duyuyorsunuz..

20. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Peki Lipo 6 + L-Carnitin ve CLA birlikte kullanılabilir mi? Ben BB.com ' dan sipariş vermek istiyorumda oradaki ürünlerden önerebilecekleriniz var mı pek ingilizcem yokta iyi mi kötü mü kararsız kalıyorum ( Puanlara bakarak )

Sayfayı Paylaş