Nutrex Lipo 6 Black / Tek kelimeyle müthiş!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve HGH tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ürünü netrition dan aldım, fedex ile 3 günde geldi 62$ gibi bir rakama (160 liraya satmaya çalışanlar var 30$ lık supplementi)
    Bugün kullanmaya başladım. İlk izlenimlerim, lipo 6x den daha etkili olduğu. Ancak yazın yağ yakıcı kullanmamıştım hiç, yaz sıcaklarının da etkisi olabilir bu. İşin kötü yanı içerisinde bulunan yohimbine maddesi cinsel gücü ve isteği biraz fazla arttırıyor. Yazın da malum, etrafın seyrine doyum olmuyor. Bu yüzden kullanacak olanlar iki kez düşünsün derim :)

joker23 bunu beğendi.
  2. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    muratremix fotograf çekip,ölçülerini kaydedersen forum için iyi yapmış olursun bakalım hepimiz görelim sonuçları;)

3. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bayağıdır tartılmıyorum, boy 176 ancak kilo 82-84 civarı olması lazım. Bu yaz sıcağında spora gidemediğim için çok fazla bir beklentim yok, bir ay sonunda 79 a gerilersem vücut azıcık şekle girecek. Amacım yaz bitene kadar kilomu max 79 da tutmak, yaz sonunda da spor + diyet + yağ yakıcı ile forma girmek.

Bugün daha ilk günüm, bir hafta sonra daha detaylı bir ilk izlenim yazarım lipo 6x black için.

4. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Bu lipo 6 black kapsullerini sadece antreman oncesi birkac gun 1 daha sonra 2 alsak 1 saat once falan etkisini gorurumuyuz acaba ?

5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    üzerinde yazdığı gibi kullanmazsan bir işe yaramaz...bu tip ürünler devamlılık gerektirir..

6. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Valla millet hep kulalndığım ürün işime fln yaradı diyor ama fotoğraf koyan yok insanın o yüzden inanası gelmiyor ben kullanabilseydim aldığım bu lipo yu arkadşlara yol göstermesi açısından koyaacaktım ama almadım para da boşa gitti :]

7. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    iyide arkadaslar butun gun kalp atiminin yuksek olmasi kalbe zarar vermez mi ? dinlenme aninda bile normalden yuksek olucak , kalbe cok yuk bindirip bi sakatlik yapmasin sonra ?

8. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar ürünü kullanalı bir hafta oldu. Spor filan yapmadım, sadece diyetime özen gösterdim. Alkolüde azalttım ancak beklenmedik kaçamaklar çok oldu :/
    Ona rağmen 2 kilo vermişim. İlaca başladığım gün ve ertesi gününde 1:15 dk yürüyüş yapmıştım. İlaç gerçekten çok etkili. Termojenik etkisi yüksek düzeyde. Benim gibi su içmeyi unutanlar içinde gayet etkili çünkü sürekli su içmek istiyorum (vücut ısımın artmasından dolayı serinlemek amacıyla). Normalde yazın kullanılmaz bu hap diyordum ama su içirtmesi nedeniyle iyide etmişim diyorum kendi kendime.

ay_isiqinda bunu beğendi.
  9. whatismatrix

whatismatrix Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    muratremix tansiyonun nasil ? carpinti vs yaptimi , almadan once ve aldiktan sonra kalp atiminda sorun yasiyormusun , nefes almakta yada tansiyonun yuksek olmasi uyumani engelliyormu ? Bize once ve sonra arasinda farklari yazarmisin acaba , biraz kafamda soru isaretleri olustu ..

Birde kullanim seklin nedir ? Eger ornegin su an 4 adet alip spor yapmadigini varsay, 1 adet alip duzgun diyet ve spor da yapsaydin ayni etkiyi alabilirmiydin ? Bunla icin tiroid bezlerini cok calistirir diyorlar sen bir sorun yasadin mi ?

10. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bünye bu yağ yakıcılara karşı dayanıklı olduğu için sanırım hiç bir sorun yaşamadım. Daha önceleri 2 yıl önce lida bile kullanmıştım genede banamısın dememişti vücudum. Çarpıntı yapmıyor ilaç ancak hafif bir yokuş çıkmak bile kalp ritminin hızlanmasına yol açıyor. Yani şöyle diyelim. Spor yaparken 110-120 olan nabzınız, 130-140 lara kadar çıkabilir bu ilaç sayesinde, hemde çok daha kolay bir şekilde. Bu nedenle kardio ile çok faydalı olur kanaatindeyim.

İlk bir kaç gün, yohimbine içeriği nedeniyle cinsel arzular tavan yapsada bir kaç gün sonra vücut alışıyor. Bunu da dikkate almak lazım kullanmadan önce.

11. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar az önce tartıldım 1 kilo daha vermişim. 10 gün geçmeden verdiğim kilo miktarı 3e yükseldi. Tabi bu verdiğim kiloların çoğu yağdan değil belki ancak tartıda daha az kilo görmek insanı mutlu ederken, zayıflamayada teşvik ediyor, boğazınızı daha kolay kontrol etmenize yardımcı oluyor.

joker23 bunu beğendi.
  12. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bu tur bı ürünün diyetle alınmasına karşıyım ben B.B yapanların kullanması daha cok yararlı dıye goruyorum yada en azından bu hapı alınca 1-2 saatlik bi yürüyüş yapılmalı bence bende almayı dusunuyorum lipo 6x aldım ve etkisini gordum bunda fazla veya eksik ne var lipo 6x den bıde kullanımını bırısı turkceye cevırebılırmı acaba

Directions: Due to the extreme potency of LIPO-6 Black all label guidelines must be strictly followed. To experience the full UNDERGROUND strength of LIPO-6 Black take 3 Black-Caps in the morning and an additional 3 Black-Caps in the afternoon. Do not take within 6 hours of sleep. NEVER EXCEED 6 BLACK-CAPS PER DAY. For maximum potency and best results LIPO-6 Black should not be taken with meals. Consume at least 30 minutes prior to a meal. Furthermore, LIPO-6 Black has to be used in cycles. A maximum cycle length is 8 weeks followed by a 4 week off-period.

tesekurler.

13. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    3 sabah 3 öğleden sonra al.. günde 6 taneyi geçme, öğleden sonraki 3 taneyi yatmadan en az 6 saat önce almış ol... yemeklerden en az 30 dk önce al. sabah kalkınca hemen iç. en iyi etki 8 hafta kullan 4 hafta ara ver

joker23 ve xlygan bunu beğendi.
  14. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük alman gereken kapsül sayısı 6 bunun 3 ünü sabah diğer 3 nü de öğleden sonra ben mesela antremanım saat 6 da antremana gitmeden 30-40dk önce alırdım alırdım derken :D 3kapsül kullanabildim sadece ailede çıkan tartışmalar sonucunda yani param boşuna gitti yanılmıyorsam maximum verim alman için yemeklerle birlikte almaman gerekiyor yani yemek yemeden 30dk önce alman gerektiği yazıyor.Son olarak eğer 1 kutudan fazla aldıysan 8 hafta kullan yani 168 kapsüle denk geliyor sonraki 4 hafta kullanmamalısın.

Arkadaşlar benimde sizden ricam bu ürünü 1ay kullanan veya uzun süreli kullanan arkadaşlar gerçekten kilo veriyor olabilirler ama bunu aynaya baktığınızda da farkedebiliyor musunuz ben şu an doğal yollardan 7-8kilo fazlam var vermeye çalışıyorum olmazsa alıp gizliden kullanacağım :D

Küçük_kemik in postu görmedim k.bakma :)

joker23 bunu beğendi.
  15. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    ben Hydroxycut hardcore kullandım ( şu piyasadan çekilen ürün ) amaaa sporla beraber..şimdi yazlıktayım hergün 45 dk yüzme ( interval) ve 2 saat windsurf yapıyorum. Bu aktivitemde ise man scorch - lean extreme -sesamin - ester c STACK yapmaya başladım..

kesinlikle koşu bisiklet vs gibi en az 30 dk interval cardio ve antrenman olmadığı için ürünlerin etkisi katabolic bir duruma dönüştü..O kadar da günlük protein ve karb oranıma dikakt etmeme rağmen..küçüldüm resmen..kestim kullanmayı...ekimde salona başlayınca yağsız kas için bir program hazırlayıp harfiyen uyarak ( dostum berbes"in yaptığı gibi) çalışacağım...

bu tip ürünler kısa vade işe yarasa da , lean body (sağlıklı yağ oranına sahip vücut) bir yaşam tarzı ile elde edilebilir..Yoksa yazın ince kışın göbekli bu işin sonu kalp krizi veya böbrek rahatsızlıkları olarak ortaya çıkar..

yazımı okuyanlara teşekkür ederim ve spor yapmayacaklarsa bu ürünlere para kaptırmak böbrek ciğer ve kalbi ( hatta tiroidleri) zorlamak yerine az ye sık ye bol su iç yürüebildiğin kadar yürü veya koş formülüne takılmalarını şiddetle öneririm

KK

Bozo-Baku bunu beğendi.
  16. kaptanmurat

kaptanmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Kalamış / İstanbul
    Dün lipo blackten 3 tane antremandan bir saat önce alıp dün muay thai antremanına gittim. 20 dakika hafif koşu ile ısınmanın ardından , 2 saat antreman sonucu 2 kilo azalmış gördüm kendimi tartıda. tabii büyük kısmı su ama yine de bu kadar terleten bir ürün ve tartıdaki oynama insanı gülümsetiyor birşeyler oluyor diye.
    Ne baş ağrısı ne çarpıntı hiçbirşey olmamıştı önceden bölük pörçük kullandığım yarım kutuda. Bugünden itibaren sabah 3 öğlen 3 formatına girdim düzenli kullanıcam.
    netrution dan aldım fedexle 3 günde geldi. TR den alıp paranıza yazık etmeyin, orjinal mi çakma mı derdine düşmeyin bence.
    Gelişmeleri aktarıyor olacağım.
    tontonluğa son!

17. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    muratremix kullanmaya devam ediyormusun...nasıl ilerleme varmı kilo kaybında ?

18. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanmaya 2-3 gün ara verdim istemeyerek. Sonra tekrar başladım. Yarım kilo daha vermişim ilk 3 kiloya ek olarak. 82+ olarak başladığım yolculuğa 78.5kg olarak devam ediyorum. Hedefim 75i görmek, daha sonra spor ilave edip 72 lerde kilomu sabitleyip kas kütlemi arttırmak ve sarkan derileri sıkılaştırmak.

19. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel umarım istediğin vücuda kavuşursun..bende lipo 6x kullanıyorum şuan ancak bu ürünlerin bünyeden bünyeye farklılık gösterdiğini biliyoruz..ben şuan çok memnun değilim açıkcası çok kötü olmamakla birlikte çok da iyi olduğunu söyleyemiycem..lipo6 black mi denesem acaba yoksa hot-rox mı denesem kararsız kaldım..tavsiyesi olan varmı?

dikkatimi çeken bir şey daha arkadaşlar bu ürün yani lipo black ürünü diğer lipo 6 lardan daha ucuz ama yeni bir formül sonuçta en etklisi diyorlar..neden böle fiyatı anlamadım..

20. blackeneds

blackeneds Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bende bu ürünü yeni kullanmaya başladım fakat kimse bahsetmemiş özellikle yemeklerden önce alınca iştahın resmen icine ediyor.hani zaten yediklerimizin saglıklı olmasına dikkat ediyoruz , öğünler küçük sık şekilde ama birde bu kesince açıkcası cok canımı sıktı başlangıc icin.çünkü amacımız yağ yakmak körü körüne kilo vermek değil.sabahı mecbur yemekten önce alıyorum ama bundan sonra öglenden sonra alacagımı yemekten önce diilde antrenmana girmeden 30 dk önce alacam , yemek üzerinden de 2 saat geçmiş olacak.

birde aman aman bir terleme beklemeyin spor yapmıyorken vücut ısısı ve kalp atışlarını hissetmiyorsunuz bile , en azından bende o şekilde.normalde kafeinlede pek aram yok ama sanki bagışıklıgım varmış gibi geldi :D ilerleyen günlerde kafeinle birlikte kullanmayın uyarısını es geçebilirim bu şekilde devam ederse..

Sayfayı Paylaş