Nutrex HEMO-RAGE Black Ultra Concentrate

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve zigbog tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

oy sayısı 43
    65,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 17
    25,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 6
    9,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Nutrex Presents:
    HEMO-RAGE Black Ultra Concentrate

Underground Pre-Workout Detonator!
    Ultra Concentrated!*

EXTREME CAUTION ADVISED: How many scoops of your current pre-workout product do you have to take to feel it working: One and a half, two, three or even four? We feel that’s ridiculous. Here’s a promise: With HEMO-RAGE Ultra Concentrate YOU WILL NEVER NEED MORE THAN 1 SCOOP! Ever! Matter of fact, don’t even take a heaping scoop, make it level and no more.
    This is a REAL ultra concentrated, super-strength 1-scoop only pre-workout formula serious athletes have been waiting for. It relies on just 7 ultra pure and super concentrated compounds. It’s like comparing a shot of whiskey to a beer. HEMO-RAGE Ultra Concentrate is going to hit you hard and fast. Just one little scoop and you’re set for a pre-workout experience unlike anything else: Beyond extreme raging energy support, skin bursting pumps, promotion of freakish blood-engorged vascularity, tunnel-vision like mental focus and clarity coupled with powerful strength support that may help propel your physique to new heights.* However, be warned: This formula is not your typical pre-workout product. It may be way too strong for some individuals. Remember, YOU WILL NEVER NEED MORE THAN 1 SCOOP!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:49 ----------

ürün 10 üzerinden 10 olarak oylamış bb.com'da ilk defa böyle bir ürün gördüm :D

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    zigbog nerden buldun bu ürünü , oldukça iddalı bir ürüne benziyor, deneme şansın oldu mu?

3. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    10 üzerinden 10 almışama sadece 6 kişi oylamış.

4. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    deneme şansım olmadı ama kombinasyonuma ekleyebilirim. ama önce bir süre daha ürünü gözetimde tutmam gerek :D

6 kişi oylamış haklısın ama bende iddaalı bir ürün imajını uyandırdı. Bence bu ürünün adını duyacağız yine ;)

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    supplement piyasasındaki en çok rağbet gören iki nitrik oksiti de denedim ama malesef verim alamıyorum( jack3d,superpump) bu ürün benim için bir umut olabilir, açıkçası ben de biraz takip ettikten sonra deneyebilirim.

6. ertumax

ertumax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Nutrex hemo rage uc

294 gr kutudan 90 porsiyon cikiyor. Ultra konsantre dedikleri bu olsa gerek. Bir porsiyonu 1/3 ölçek oluyor. Ama tam porsiyon alindiginda manyak biseye benzeyecek gibi görünüyor. Uzerinde 1 olcegi kesinlikle gecmeyin diye uyarmislar. Dener denemez sizlerle yorumlarimi paylasacagim.dumbelllls

7. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    bu adamlar iyi iş yapıyorlar. lipo6dan biliyorum. denenebilir. peki bu ürünü kullansak neyle kombine ederiz. post workout olarak ?

8. ertumax

ertumax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ustad, arastirdigim kadar MUSCLE INFUSION adli bir Proteinleri var : http://underground.nutrex.com/products/muscle-infusion.asp
    7 cesit protein kaynagi kombinesi. HEMO RAGE UC ile denemeyi dusunuyorum cok yakin zamanda.

terkiflimak bunu beğendi.
  9. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    ürün genel olarak bsn syntha 6ya benziyor sanki. ama porsiyon gramajına ve içeriğine bakılınca daha iyi. dediğim gibi genel olarak nutrex markasına karşı bir sempatim var. deneme sonuçlarını merak etmekteyim.

Son düzenleme: 13 Aralık 2010
  10. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    parasının hakkını veren bir ürün. antrenmandan sonra karıncalanma yapıyor pompalama ve enerji süresini bir miktar arttıyor. kullanıcak olanlara tavsiye ederim.

Jacoburak, terkiflimak ve zigbog bunu beğendi.
  11. ertumax

ertumax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bb.com'da yuksek memnuniyet sergiliyor, yorumlar pozitif. Bakalim bizde nasil etki yaratacak.thums:

12. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Evet evet bende sp250 de fazla bişey hissedemedim..İyide bu ürünü nereden ısmarlayacağız ?

13. ertumax

ertumax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Superpump'de 3 olcek alinirken bunda maksimum 1 olcek (hatta kesinlikle 1 olcegi gecmeyin uyarisi var), o kadar guclu olmasinin arkasinda duruyorlar. Bodybuilding.com'da satiliyor.

14. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    Evet çok güçlü bişeye benziyor zaten kutusundan belli iddali olduğu.

15. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Yokmu kullanan bu urunu?Ben de denemeyi dusunuorum:) jackd yeni bitti, guzel bir urundu, fakat midenin bos olmasi gerekior verim alabilmeniz icin.

16. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
  17. 7354689

7354689 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    harika bir marka harika bir urun ben bu urunun lipo 6 black ve lipo 6 x(amerikada en iyi yag yakıcı secildi black li olan x li olanın b ust versiyonu) kulandım cok basarılı bir marka ve bu urun tamamiyle dehset birsey ama sunu unutmayın kaldırmadan once agırlıgı ilk once beyninizde kaldırın full konsantre bir sekilde ve eylemde kaldırırken bir araba bir tırı kaldırıyormus gibi hissedin disinizi sıkın, bagırıp cagırmayın konsantrasyon kaybı olur ve enerji kaybı olur.bu urun daha dogrusu bu marka turkiyede bulunamıcak gibi birsey b ara gitti.... vardı artık yok ben nutrex.comdan siparis veriyorum gumrekten biraz gec gelio bazen takılıo ama dedgiim gibi risk para emek hersey bu sporda

18. fatih3481

fatih3481 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Jack 3d ile hemen hemen aynı etkiyi gösterdi bende.sizlerde bilirsiniz aynı ürünü nekadar uzun süre kullanırsanız etkisi okadar azalmaya başlıyor.ben ölçeği bir buçuğa çıkardım felaket terleme ve uykusuzluk yaptı.bundan sonra aynı ürünü en fazla dört hafta kullanıcam sonra kısabir ara verip başka bir markanın nitriğine geçicem.bu ürünler herkeste aynı etkiyi yaratmıyor gecen arkadaşıma verdim beraber antreman yaptık onda neredeyse hiç etki yapmadı.ben uykusuzluk dışında memnun kaldım ilerliyen zaman da tekrar kullanmayı düşünürüm.içimi güzel herhangibir mide sıkıntısı yaşatmadı kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiye edebilirim.

19. pamirss

pamirss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bugün antremanda kulanıcam içinde olipiyatlarda yasaklı bir madde var o beni korkutuyor ama bakıcaz etkilerine bugün tarafsız olarak yazmaya çalışıcam bakalım .

20. pamirss

pamirss Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sonuçlar güzel ilk kulanıma rağmen tekrarları çok rahat yapmaya başladım elimde karıncalanma oldu ben portakalısını içtim tadı içilmeyecek kadar kötü kesinlikle değil aksine konsantre bir meyve suyuna yakın ama 21 yaşından küçükler kullanmasın demiş ben 16 yaşındayım tam ölçek almadım yaklaşık %80 kadar aldım tansiyon problemleri yaşadım antremanı yarıda bırakacak kadar olmasda arada sağı solu tuttum dengemi sağlama gereksiniminden dolayı dinlenmek için 20 21 yaşında birine böyle yapmaz diye düşünüyorum faydalı bir ürün bence.

sametaslan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş