nutrex anabol5 ve Ecdysterone

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fireboy777 tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fireboy777

fireboy777 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba, bu iki urun hakkında bilgisi olan ya da kullanan var mi ve tecrübelerini aktaracak olan ? acaba etkileri ne şekildedir cok merak ettim
    oncelikle ecdysterone hakkında bilgi istiyorum biliyorum forumda bir konu var ama cok yetersiz gordm ve kmse bise yazmamis dogru duzgun ustunden de epey zaman gecmis.kullanan var mi, varsa işe yarayip yaramadigi ? linkini veriyorum carpici seyler yazio, tabi reklam icin birazda ama yinede kullanan birinden duymak istedim
    http://www.bodybuilding.com/store/ecdy.html

birde bu urun var nonsteroidal anabolic ajan falan deniliyor nutrexin bi urunu, icerigindeki maddeleri pek anlamadim ve bunu da kullanan veya bilgisi olan varsa paylasabilir mi ? acaba isleyisi ve etkisi nedir ?
    http://www.nutrex.com/anabol5.html

birde bu iki urununde yan etkisi var mi, ozellikle anabol 5 in ??? varsa neler paylasirsaniz sevinirim, tesekkurler

bu arada arkadaşlar anabol5 ile ilgili yazıya cevaplar gelmiş başka bir konuda, bu yuzden sadece ecdysterone hakkında goruselrinizi bekliyorum, ozellikle kullananlarin. dedigim gibi bunla ilgili konu var ama tatmin edici bilgi pek yok, ve ustunden cok zaman gecmis cvp da gelmio.
    tekrar k bakmain tesekkurler

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ekim 2008
  2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    anabol 5 i kullandım buyük umutla ama faydasını göremedim dozajını arttırdım fln ama banamısın demedi yan etki fln görmedim

3. fireboy777

fireboy777 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler, zaten reklam urunu gibi gelmişti bana da
    peki ecdy products ??? onlar işe yarıyor mu bilen var mi ???

4. bebeqte5tur

bebeqte5tur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    acaba vg de hangi seviyedesiniz, bu ilaç kalkıpta 7 8 sene bu işle uğraşan her ilacı her sublementi kullanmış bir adama etki etmez herhalde, sizin yorumunuz olumsuz bir bu kadarda olumlu yorum var sizce hangisi doğru ?

Sayfayı Paylaş