Nutrend Amino Power Liquid 1000 ml

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve keromero tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Sizce Bu Ürün Nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 0
    0,0%
  2. İyi

oy sayısı 0
    0,0%
  3. İdare Eder

oy sayısı 1
    50,0%
  4. Kötü

oy sayısı 1
    50,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. keromero

keromero Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Sıvı amino asit olarak yeni deneyeceğim Çek Cumhuriyeti menşeili bir firmanın ürünü , arjinin miktarı olarak oldukça iyi . Fiyat/İçerik olarak da fena sayılmayacak bir ürün. Kullanım konusu ara öğünlerde ve/veya yatmadan olarak belirlense de antrenmandan 15-20 dk önce tüketeceğim. Porsiyon miktarı 40 ml olarak belirtilmiş ancak üzerinde 30 ml 'lik dereceli bir ölçek kapağı mevcut .Uzun süredir sportif faaliyet gerçekleştiren bireyler kullanım miktarını kendi ihtiyaçları doğrultusunda belirleyebilir düşüncesindeyim .Bireysel kullanım deneyimlerimi bu başlık altında paylaşacağım. Ürünü kullanan forum üyeleri de bilgilendirirse çeşitlilik olur.

Besin Değerleri :
    nutrrendd.jpg

sporcuyemektarifleri.com

2. Umutcan Beyazıt

Umutcan Beyazıt Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    hocam merhabalar,iyi sporlar dilerim.Bu ürünü bende almayı düşünüyorum kullandıysanız eğer bir etkisini gördünüz mü ?

3. keromero

keromero Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Konuyu hortlatayım :) Ürünü kullandım etki sıfır .Nedeni hammadde kalitesinden midir nedendir bilmem ama kullanma şekli belli bir ürün, yani az da olsa arjinin içeriğinden bişiler bekliyordum.Bunun yerine saf formda arjininler denemek daha iyi geldi.Nutrade Arginine Hcl , Hardline 1250 arginine vs gibi. Kompleks olarak sıvı amino asitlere bakışım değişti :/

Sayfayı Paylaş