Nutrasport

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sleepy tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Acaba bilenleriniz, ürünlerini kullananlarınız var mı?

Sanırım alman firması. Tecrübesi ve bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

http://www.nutrasport.com/

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    eminim ben dahil çoğu kişi ilk defa senden duyuyolardır bu markayı yaklaşma derim...

3. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle ön yargılı olmamak lazım. Almanya, İsviçre ve Avusturya' da satılan bir marka.

Sadece kullananlar ya da firma hakkında duyumları, bilgileri olanlar varsa öğrenmek isterim.

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Muscle pump avrupada bazı ürünleri kaliteli olan bilinmeyen firmalar oluyor, ön yargılı yaklaşmamak lazım ama araştırmadan da almamak lazım.

5. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Evet Mestano, gerçekten öyle firmalar var.

Şu an zaten Almanya'dayım. En azından ürünün sahteliğiyle ilgili bir sorunum olmaz almaya karar verirsem.

Kalitesiyle ilgili bir bilgim yok. Bekleyip fikir sahibi olanlardan bilgi almak en doğrusu.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben alman kalitesini herzaman diğer ülkelerin önünde tutmuşumdur.denetimin max oldugu bir ülke.piyasa fiyatı ile orantısına bakmak bence yeterli.aynı fiyatta ise daha yaygın bir marka tercih edilmeli.yanılmıyorsam almanyada bms olması lazım.

7. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, alman kalitesine ben de güveniyorum.

Burada supplement sektörü amerika kadar olmasa da gerçekten gelişmiş ve kendilerine ait birçok markaları var.

BMS,Bestbodynutrition,Ironmaxx,Hansaxsport vs...

Ben henüz ürünler hakkında yorum yapamayacağım, fakat çevremdeki insanlar genelde bu ürünleri kullanıyorlar ve sonuç aldıklarını görüyorum. Bir şikayetlerini görmedim.

Fiyat konusunda ise çoğu yerli üretim olmasına rağmen amerika ile yarışır durumdalar. Şöyle bir örnek vereyim.

Best Body Nutrition firmasının 2.3 kg lık whey i 42 euro ebayde. 6.5 gr BCAA 5.25 gr glutamine içeriyor 30 gr' ı.

Optimum Nutrition Gold Whey ise 50 eurodan gidiyor.

Proteinim bitince denemek istiyorum bu firmaları.

Yanlız benim sorumun asıl amacı şu. Şu an Almanya' da Beta-alanine ürününe sahip tek firma Nutrasport.

2 seçeneğim var. Ya 35 € verip kaliteden şüphe etmeyip Prolab beta-alanine alırım. Ya da 25 € verip Nurtasport.

Beta-alanine yabancı forumlarda yere göğe sığdırlamayan bir ürün. Denemek istiyorum; fakat bilmediğim bir markayla başlamak sıcak gelmiyor.

O yüzden firma hakkındaki yorumları merak ediyorum.

Son düzenleme: 22 Kasım 2008

Sayfayı Paylaş