Nutrade Premium Protein 2250g

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Şafak Bilgili tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Ultimate'in Lösin oranı daha yüksek. Ama bariz fark yok.

2. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bu nutrade premium proteinden aldim bende ama pişman oldum bunun alman sitesi vesayresi yok arkadaşim sadece com.tr var burda düpedüz kandirmaca var bence

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Kandırmaca olduğunu zannetmiyorum. Fiyatı da ürünün doğru düzgün reklamı hiç olmamasına rağmen uçuk. Hammaddesine güveniyorum açıkçası.
    Optimum, Dymatize, Ultimate bunların reklamı çok iyi. Ürünün fiyatının yarısı reklam payı zaten. Ayrıca bu ürünler o kadar şişirilmiş ki içine nişasta koysalar bizim insanımız "Aaa evet Optimum aldım geliştim." demeye devam edecekler. Zaten sporcunun ortalama kalori ihtiyacı 3000 desek, bu tozların 1 ölçeği 100 kalori. Yani beslenmede devede kulak bir etkisi var. Yok hidrolize yok bilmem ne filtresi ile üretilmiş bunlar hep hikaye.

Son düzenleme: 26 Mart 2015
    oviedo bunu beğendi.
  4. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    umarin dediğin gibi iyidir ben gereksiz para verdim gibi hissediyom şuan içim rahat değil neyse artik hayırlısı olsun
    kalori olarak devede kulak olabilir zaten hiçbir sporcu kalori ihtiyacı için protein tozu içmiyodur amacımız günlük protein ihtiyacini karşılamak

Rıgel1 bunu beğendi.
  5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Haklısınız kimse kalori ihtiyacı için içmez fakat, sen günlük protein ihtiyacını protein tozundan gelecek 25-30 gr proteine bağlarsan zaten gelişemezsin.
    Gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edin. Optimum, Ultimate, Weider ve BSN kullanmış biri olarak söylüyorum: diğerlerinden eksik kalır yanı yok ben memnunum.

6. murathan28

murathan28 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Daha öncede belirtmiştim bu ürünün alman ürünü olduğu yönünde kafamda ciddi şüpheler var diye.Olay reklam olayı değil.Uluslararası satış sitesi olan ebay,amazon gibi sitelerde bu ürüne ait hiç bişey bulunmuyor bu ürünün adı geçmiyor.Ama aynı sitelerde bildiğiniz diğer markaları arattığınızda mutlaka çıkıyor.Madem bu ürün Alman ürünü o zaman ebay.de sitesinde çıkması lazım ama yok.İnternet üzerinden arama yaptırdığımda sadece Türkiye'deki siteler çıkıyor.
    1 ay önce Almanya'dan gelecek olan kuzenime weider getirttim.O süre içinde gittiği suplement satışı yapan yerlere nutradeyi sordurdum tek bir ürününe dahi rastlayamamış 500 dalton diye bir ürünü vardı onu getirtmeyi dşünüyordum ama hiç bir yerde nutrade markasına rastlayamadığı için bende weider getirttim..Bu yazdığım durumlarda kafamda çok ciddi soru işaretleri oluşturdu.

Rıgel1 bunu beğendi.
  7. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Olayın özü şudur: Düzgün beslendikten sonra Weider de kullansan Nitrofull de kullansan arada gözle görülür farklar olmayacaktır.
    Ve bu tozun da o kadar boş olduğunu düşünmüyorum.

8. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    burada bahsedilen hammaddenin iyi olup olmaması değil
    bahsedilen , içerik gerçek mi değil mi
    hem nitrofull kullansan beslenmende açık oluşacak çünkü üstünde yazan değerler yok

Rıgel1 bunu beğendi.
  9. murathan28

murathan28 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Nutradenin içeriği gerçektir ya da yanlıştır demiyorum.Benim takıldığım Alman malı olarak lanse edilen bir ürünün Almanya'daki hiç bir internet sitesinde adının geçmemesi.Ayrıca düzgün beslendikten sonra zaten protein tozuna ihtiyaç yok.

Rıgel1, ch1vas ve elite35 bunu beğendi.
  10. ch1vas

ch1vas Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Bende cok araştırdım bulamadım ? Benimde kafamda soru işaretleri var

Rıgel1 ve murathan28 bunu beğendi.
  11. murathan28

murathan28 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün en son supplementlere canlı destekte sordum.Ürünün Alman menşeyli olduğunu söylüyorsunuz ama Almanya'da hiç bir yerde satılmıyor bu ürün nedir bu durumu açıklarmısınız dedim.Verilen cevap şu oldu
    Ürünün ithalatçısı bir Türk şu anda sadece Türkiye'de satılıyor yakın zamanda diğer ülkelerdede satılmaya başlar oldu.Burdan çıkarttığım sonuç ürün Almanya'da bir fabrikada sadece Türkiye için üretiliyor.B u haberden sonra uzak duracağım bir ürün.İçeriği ne kadar iyi olursa olsun güvenemiyorum böyle ürünlere.

NEBUKADNEZAR ve Rıgel1 bunu beğendi.
  12. ch1vas

ch1vas Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Nutrade Firmasına mail attım bu onu hakkında aldığım cevap buyrun

Merhaba

Ilginiz icin tesekkur ederim. Nutrade bir ar-ge firmasıdır. Yurtdısında bildiginiz bir cok firmaya formulasyon yapar. Ortaklarından biri de Turkdur. Ve Turkiyede satılmak uzere marka Almanyada uretime baslamıs Tarım bakanlıgı izni ile ithal edilmistir.

Cok yogun bir ilgi ve destek gormekteyiz. Yakın zamanda almanyada Nutrade.eu sitesinde satısa baslayacagız. Tabiki sizin ve arkadaslarınız gibi kaybettigimiz dostlarımızı veya musterilerimize kendimizi anlatmak isteriz.

Kısaca durum budur.

Saygılarımla

Dogukan D.

Nutrade
    Direct +902122869331
    Maslak/Istanbul/Turkiye

elite35 ve murathan28 bunu beğendi.
  13. cucu87

cucu87 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    söledikleri doğru sahibi abimin arkadaşı cıktı iyimi :D

14. AestheticSquad

AestheticSquad Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Market ve Franchıse İşletmeci.
    Yer:
    Trabzon
    Çileklisini aldım biraz topaklanma oluşuyor ama önlenebiliyor onundışında memnun kaldığım bir ürün akşam yatmadan once yoğurt yulaf ve protein tozu kombinasyonunu mutlaka uygulayabileceğiniz ürünlerden tad iyi performans iyi.

15. ercanimal

ercanimal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nutrade premium whey mi yoksa optimum gold standart whey mi sizce ?

16. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    adam gibi optimum kalmadı piyasa 500 dalton en iyisi bence paran varsa

17. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    arkadaşlar ben inkospor,weider gibi kaliteli markalar kullandım artık standart bıraz daha F/P avantajlı toza gecıcemde optimum,ultimate gibi markalar aşırı reklam sayasında sükse yapıyor ben olimp yada nutrade düşünüyorum nutrade iso gerek yok suanda wheyını alabilirim yorumları hepsini okudum yenı zamanda alan kullanan tadını bıraz yardımcı olcak varsa cok ıyı olur

18. _Canberk_

_Canberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün ürünü ilk defa kullandım. Bundan önce Weider premium whey kullanıyordum. 300 ml sütle birlikte içtim. İlk başlarda tadını alamadım. Weider bayağı yoğundu. Ama sonradan hoşuma gitti. Hafif bir tadı var. Sütle beğendim ben. Bakalım suyla nasıl olacak.

19. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    7 ay olmuş hala öyle bir site yok : ))) Yalan dolan bir marka bu nutrade markası.Güvenmeyin

murathan28 bunu beğendi.
  20. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    internette hammaddelerin raporlarını paylaşıyorlar Almanyadan alındığına dair
    güvenilir midir sizce

Sayfayı Paylaş