NoxPlode - SuperPump kullanım farkı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve deathlifter tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Selamlar

noxplode için hem kendi sitesinde hem de forumda okuduğum kadarıyla aç karına alınması gerek yani son yemek yedikten 1-1.5 saat beklemek gerek.

superpump u da öyle sanıyordum ama sitesinde gördüm ki:

6:00pm MEAL 5

• IntraPro 1-3 scoops (depending on your protein requirement per meal)*
    • Complex and/or 30-50g depending on your individual metabolism**
    • Fibrous Carbs
    6:30pm GET IN GEAR

• SuperPump250 1-3 scoops ‡
    • PlasmaJet 1 serving (never use PlasmaJet more than once a day or 4x per week, and never on non-training days)

7:00am TRAINING & SIZEON – Train For 45-90 Mins.

• SizeOn 1 scoop w/16-20oz. water
    • Option #1 Begin drinking SizeOn as training begins and finish approx. halfway thru training
    • Option #2 Drink SizeOn immediately after training

bu arada merak eden için fibrous carbs:
    brokoli, yeşillik, mantar, havuç vs vs

şimdi araya yarım saat koymuş. diyceksiniz ne fark eder ha yarım saat ha bir buçuk saat. benim için çok fark ediyor. işten 6buçukta geliyorum yediye kadar yemek yiyorum komplex karb. 1bucuk saat bekleyip sekiz bucukda no yu alıp 9 gibi antrenmana basliyorum 10 da bitiyor cok gec bir saat antrenman suresi bazen kardiyoya yetmiyor eve gec geliyorum antrenman sonrasi yemek vs hepsi kayiyor sonucta uyku vakti gecikiyor.

simdi burda dedigi gibi yapsam son yemekten sonra 1.bucuk saat beklememe gerek yok sp icin. nox plode icin gerekiyordu bu fark neden? sizce yedide yemek bitince yedibucukda alsam sp yi dokuz yerine sekiz-sekiz bucuk gibi baslasam nasıl olur? yarım saat bile cok fark eder en azından antrenman sonrasi kardiyoya vakit kalir.

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    7'de yemek bitince 8'de sp'yi al 8:45 gibi de spora başla tamamdır

3. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Aynı dertten müzdaribim bende ant. saatimi bozuyo yemek ye ondan sonra acıkıcam di ebekle fln.şöle yedikten yarım saat sonra alınması uygun olsa gayet iide 1 saat beklemek bozuyo işi..

Sayfayı Paylaş