Nox3 mü toplama supplement mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Rambo16 tarafından 26 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Beyler ben Nox3 kullanmak istiyorum fakat biraz tereddütteyim biraz ağır bir supplement gibi geldi.. Uzun uzun araştırdım yan etki bakımından ama pek bişey bulamadım sadece şekeri yüksek olanların dikkat etmesi falan gerekliymiş bende öyle bir problem yok sizce bu supplementin bir kaç supplement olarak toplanması mümkün mü? Mesela damar genişletmek için ginseng ayrı ayrı veya bir arada larginin ve ornithin almak etkili olur mu?

Lütfen "Ona vereceen parayla protein tozu al." gibi yorumlar yapmayın..!

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Anca içeriğinde ne yazıyorsa onu toparlayabilirsin. Benim sana tavsiyem usps lab ın Jack3d diye bir ürünü varo da nitrik oksit ürünü, onun içeriğini temin edebilirsin ve gayet yararını görürsün veya direk gider ürünü alırsın sana kalmış. Ama tek tek ürünleri toplayıp karıştırmak daha maliyetli olacaktır.

Rambo16 bunu beğendi.
  3. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Bahsettiğin ürün ve benzeri nitro oxide supplementler yüksek miktarda uyarıcı içermektedir ve 18 yaş altı gençler tarafından kullanılması tavsiye edilmez.

16 yaşında metabolizman yeteri kadar hızlı işlediği için zaten bunun gibi takviyelere de ihtiyacın olduğunu sanmıyorum.

Motivasyon sağlamak amacı ile supplement kullanıyorsan daha basit ve zararsız olanları tercih et.

Örn mutlaka balık yağı ve multivitamin kullan.

Antremandan sonra protein tozu ve creatine alabilirsin. Ama bol su tüketmeye de özen göster.

Rambo16 bunu beğendi.
  4. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    amacın damarsa en iyisi weider muscle freak acayip damar yapıyor ama diyette yapman lazım tabi yağ oranının düşmesi gerek

Rambo16 bunu beğendi.
  5. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Tavsiyeler için saol draft.. Aslında ben pek işin maliyetinde de değilim yani parayı toplar alırım da hani aynı etkiyi gösterir mi?

Yada nox yerine arginin-ornithin karması bir supo mu alayım??

Ben lise öğrencisiyim hani yıl sonuna doğru hem salona başlayıp hemde proteine başlamayı düşünüyorum.. Sende tavsiyelerin için saol penny ama cidden zararı olur mu nox3ün??

Yada damar genişletici olmadan direk larginin-ornitin kullansam onunda zararı olur mu?

Önerilerin için sende saol kaotik.. Benim damarla pek işim yok aslında net amacım hacim kazanmak GH artırmak vs..

6. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Damar genişletici diye bir şey yok aslında. Kan basıncından dolayı damarların genişliyor. Yani dolaylı yoldan böyle bir etki söz konusu.

Ne kadar zorlarsan kaslarını, damarlar ve kan aracılığı ile o kadar fazla besin, oksijen vs taşınması gerekiyor.

Kaça gittiğinin bir önemi yok, ilk etapta böyle supplementlerden uzak durmalısın.

Eğer kullanmıyorsan multivitamin, balık yağı gibi temel şeylerle başla. Sağlığına da katkısı olacaktır.

Creatine kullanabilirsin, yan etkisi olmayan ve faydalı, seni yormayacak bir ürün.

Bu spora kendini adadıysan önünde uzun bir yol var, baştan bu kadar bünyeni zorlama uyarıcılarla.

Rambo16 bunu beğendi.
  7. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle toplama işini unut derim pre-workout ürünlerinin içeriğini bilsen bile miktarları gizli hepsinin maliyeti daha fazla olur ve bir sürü uğraş
    sana önerim ise şimdilik öğlenleri ekstradan 1-2 saat uyumak

Rambo16 bunu beğendi.
  8. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    amacın damar değilde hacimse herhangi bir izole whey+celltech hacimin kralını yapar sana

Rambo16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş