now creatin -BCAA-Glutamine yeni başlayanların kullanma şekli

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve burak_bostanci tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. burak_bostanci

burak_bostanci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli hocalarım yakalşık 3 aylık bi aradans sonra yarın spora başlıyorum.2 yıldır ara ara yaptım gçen sende 3 er aydan 2 dönem yaptım yaşım 21 boy 1.80 60 kiloyum hedefim kilo alımı..elimde now markasının creatin -BCAA-Glutamine multivitamini var Twinlab amino liquid ve twinlab whey var bunları kullanırım diye aldım zmanında..şimdi forumdaki bazı konularda ilk 3 ay yeni başlayanların hiçbişey kullanmaması önerliyor fakat ben kendimi hangi kategoriye sokmam gerektiğni bişmiyorm ben bu sporla 8 kilo aldım gram göbek yapmadn beslenmeme süper dikkat eden birisiyim ve çok ağır az çalışarak hissederek çalışarak yaparım antremnımı yani yeni başlayan gibi boş barla dğil olayım benim gib çalışan biri içinde bu suplement kulanmama kuralı geçerlimi bugüne kadar bi tek whey kullandım ama gerçekten ağır çalışyıorum ve faydasınıda görüyorum..sizce bu ürnleri bi kaç ay sonra mı kullanayım yoksa hemen başlıyayım mı nasıl yüzded yüz fayda sağlarım hangilerini kullanamm hedefime yönelik olur ilk 3 ay zaten karbonihdrat artırıcım yulaf tı eti burçak fln ama kendmi suplement kullanama konusunda özelikklede glutamin creatin ve BCAA konusnda bi konuma yerleştirmedim wheyi kesin kullanıcam ama beni bilgileindirseniz çok sevinirim cvplarınız için teşküelr dumbelllls

2. burak_bostanci

burak_bostanci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen cevap yazsın biri iyice kafam karıştı bu konudakafa_

Sayfayı Paylaş