Nolur yardım edin deliricem :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xbit49 tarafından 20 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xbit49

xbit49 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 19 yaşındayım erkeğim. kalçam büyük ve dik , kadın kalçası gibi , üst vucudumda kalçama göre ince bacaklarımda kalçama göre ince kalıyor , lisedeyken falan arkadaşlarım hep dalga geçerdi , ne zaman bir pantolon giysem direkt dışarı çıkıyor kalçam , bol şalvar eşofman giysem bile biraz belli oluyor , kafayı yiycem 80 kiloyum ama önden bakınca 70 gibi duruyorum . son zamanlarda bisiklet sürünce iyce dikleşti sıkı ve büyük duruyor.Gay gibi gözüküyorum yardım edin :(

2. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    valla hocam sıkı dediniz kafam karıştı birazcık böyle yumuşak falan deseydiniz yağlanmışın kardiyo ile çözülür dicektimde bilemiyorum valla siz ginede kardiyo yapmayı deneyın belki bi nebze düzelir..pantolanıda çok dar giyme mümkünse baya bol giy belli olmaz :D bol eşofmanda olabilir

berboz05 bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş