No-Xplode ve Nitro Tech

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mertalkan tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mertalkan

mertalkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BSN No Xplode ve Muscle Tech Nitro Tech birlikte kullanılabilir mi?Kullanılırsa nasıl kullanılmalı?Bu konuda yardımcı olabilecekler bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kullanabilirsiniz.

Protein tozu kullanımıyla ilgili forumda arama yaparsanız sorunuza cevap bulabilirsiniz.
    Konuyla ilgili bir çok başlık mevcut.

No-Xplode kullanımıda zaten kendi başlığında mevcut. Spordan önce kullanılır.

Saygılar

3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Antremandan 45 dk no-xplode u alırsın cıkısta da nitro tech. Nox u shaker da fln calkalama yada calkala kapagı ac hemn basınctan patlıyo ve cafein ile birlikte tüketme. Proteini de antreman cıkar cıkmaz hemen iç. Su ile kullan.

4. mertalkan

mertalkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet baktım başlıklara çok ama çoğu kişi iyimi kötümü diye yazmış.çok az kişi kullanımdan bahsediyo.ben en iyi verimi alabilmek için nasıl kullanmalıyım bu ikisini diye sormak istedim aslın.sonuçta nitro tech i spordan sonra alırsam sadece günde bir defa almış gibi oluyorum.spor yapsamda sabah yemekten önce yada sonra kullanabilirmiyim ki?

5. leonidas1907

leonidas1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    No-Xplode ve Nitro-tech 2 haftadır kullanmaya başladım. Ayrıca Amino 3001 de az miktarda elimde kalmışdı onuda kullanıyorum. Antremandan 1,5 saat önce amino alıyorum. Antremana 45 dk kala noxplode ve çıkıncada nitrotech alıyorum. Sabahları ilk iş olarak nitro almanda fayda var. Ben etkisini gördüm.

Sayfayı Paylaş