no-xplode cellmass whey' den birini feda etmeliyim.hangisi, neden?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozgun_a tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozgun_a

ozgun_a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba.
    forumu uzun süredir takip ediyorum ama daha önce hiç post atmamıştım.neyse,

yeni döneme başlarken,elimde olan supplementlerinde bitmesi nedeniyle yeni bi combo yapmayı düşünüyorum.
    ancak, maddi imkansızlıklardan dolayı no xplode cellmass whey combosundan bir ürünü çıkarmak zorundayım. elimde hiç whey kalmadı bu yüzden protein kesin alıcam.

merak ettiğim konuya gelirsek.
    no xplode(veya superpump250) ve cellmass ikilisinden hangisini çıkarmalıyım?
    (1.daha önce küçük kutu superpump250 bitidim.ama düzenli kullanmadığım için açıkçası bir etkisi olduysada ben gözlemleyemedim.2.daha önce kreatin kullanmadım).
    nedeniyle beraber söylerseniz sevinirim.teşekkürler.

bu arada sporda yeni değilm.yani en azından supp. takviyeleri için :) fitness da 3,5 yıl oldu sanırım. halen üniverstnn amerikan futblu takımında oynuyorm.profesyonel olmasada kas gelişimimde katkısı olan yüzme geçmişim var.

2. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    benim kendi düşüncem whey yüklen diğerlerini çıkar gitsin. illede ek bir suplement istiyorsan glutamin ve creatin ala bilirsin benim düşüncem.. diğer arkadaşlarda bakalım neler diyecek..

3. ozgun_a

ozgun_a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha birde bu ürünler gerçekten kuvvet artışı yapıyor mu? yani boş bi şişkinlik istemem de.kalıbının adamı olucan :D

4. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Creatin kullandığın dönemde kesinlikle güç artışı oluyor ağırlıklar artıyor ama kalıcı bir fayda sağlarmı bırakınca ne olur bilemem

Sayfayı Paylaş