niye olmustur ki

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fırat 26 tarafından 9 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar dün biceps ve triceps calıstım yazlnızca fakat antreman sırasında bicepsi cok fazla zorladım ve bilegimden

omuzuma kadar her tarafta kan damlacıkları gibi bişiler cıkdı.hani kan aldırırsınızda damarda ince bi bi kan birikirya o

sekilde bütün kolumda oldu..sanki benler cıkmıs gibi ama ben yerine kan damlacıkları var.anlatabilmişimdir umarım bu neden

olmustur.bir dahaki

antremanda neye dikkat etmeliyim

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    soruyu tammı anlatamadım arkadaslar böle kolum nokta nokta kan oldu deriden gözüküyordu

3. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence fotografını çek koy. Çok ağır kol çalışınca benim bicepsde de garip garip kırmızı kırmızı bölgeler oluşuyor. Bunu kastettiysen doğal bence, hatta iyi birşey bence ama foto koymadan kesin yorum yapmak güç.

4. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    onlar kan değildir bi kere...kan olması için damarının yırtılması gerekir.Allah korusun böyle bi durumda zaten kolun felç olur...
    senin durumun:adaleye fazla yüklendiğin için adalen kanı tam dağıtamış...daha basit olarak idmandan sonra tekrar kan dolaşımını sağlamak için esneme yapman gerekir.ağır idmanlardan sonra bizde de oluyor...esnetince geçer.yalnız fazla yüklenme sadece hafifi kg ile esnet...

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    tesekkürler mastertreiner ve blitz zaten bu gün baya bi gecti ;)

Sayfayı Paylaş