Niye Çevremizdekiler BB konusunda bilinçsiz

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Kan Mevsimi tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Steroid konusunu falan hıc acmayın arkadaslarınıza ıcınden cıkamaz sınız :)

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Açmamıza gerek yok zaten kendileri bu konun uzmanıymış edasıyla döktürüyorlar.:)

3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    evet aynen dedıgınız gıbı hepsı bu ısın uzmanı tek bıldıklerı hap alıonmu ıgne vuruon mu:mad:

4. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    valla bende bunaldım çevrenin bu bilgisizliğinden özellikle arkadas cevrem herkes nereye kadar tavuk yieceksin gibi konular bide geçen hasta oldun hepsi diyolar ki protein tozundan hasta olmusun cok güldüm ya :D

sizce bu bilgisizliğe karşı nasıl bir savunma yapmalıyız arkadaslar ? =)

5. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    direkt: yiyosa sen de benm gibi tavuk ye, vücut çalış, proteine para ver de :D
    badi delikanlı işi sen yapamazsın de.
    ben diyorum işe yarıyor, ama hemen "ben senin gibi hayvan gibi olmak istemiyorum, biraz fit olayım yeter" diyolar :D

6. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    body konusunda çevremizdekilerin bilinçsiz olması çok doğal. şimdi böyle bir durumda spora başlamadan önceki kendinizi düşünün bir bakalım, bu spora nasıl bakıyordunuz çok merek ediyorum. ben mesela her zaman vücut geliştirmeyi ufaklığımdan beri yapmak istemişimdir, o zamnlardan beri bir isteğim vardı fakat benim bu spora bakış açım şuydu; derdimki, o kaslı adamları görünce iğrenç bu ne böyle bu kadarda değil sanki şişirmişler gibi:D ama ufakken bize söylenen halk arasında yatkın olan vücudu şişirme olayına fazla kanmışız o kesin ben de diyordum bu adamları gerçekden nasıl şişiriyorlar böyle. ben sanardımki spora başlıyacam dumbell kaldırıcam o etkiyle kaslar hiç bişey yapmadan büyüyecek sanardım. ee zaten bunun böylşe olmadığını spora başladıkdan sonra öğrendim hatta bu site olmasaydı belki beslenme adına bazı şeyleri çok geç öğrenecekdim çünkü bazı salonlarda öğrenciye söylenen tek şey makarna tavuk ye. bunuda söyleyip geçenler var neden yenmesi gerektiğini bile açıklamıyorlar. şimdi dışardan bakan insan bu spora verdiğimiz emeği, yapdığımız fedakarlıkları görmeden, bilmeden nasıl bir mantıkla bodybuilding konusunda bilinçli olabilsinlerki. bu sporda bizim dahi öğrenecek çok şeyimiz var bu spor atomu moleküllerine ayırmak gibi birşey biz ayırdıkça o ufak parçalar, ince detaylar dahada fazlalaşıyor ve bunun için daha fazla okumak, daha fazla araştırıp incelemek gerekiyor.

Rpac bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş