nitrotech pro - celltech harcore pro kombine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve chillout tarafından 2 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. chillout

chillout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dış Ticaret
    arkadaşlar şu an optimum hydrowhey kullanıyorum fakat muscletech nitroya geçicem yanında da celltech düşünüyorum. Bu iki ürün de kreatin içeriyor bu yüzden cell tech ile ON gold standart mı kullansam yoksa nitro uygun mudur
    Kullanım şekli hakkında da yardımcı olur musunuz?

Ayrıca başlıktan alakasız olucak ama bir sorum daha olacak.
    1 haftalığına iş seyahatine çıkmam gerekiyor. Antreman günleri dışında sadece sabahları whey kullanıyordum. Seyahatteyken de supplament kullanımına devam etmeli miyim? Kas kaybı/yıkımı yaşamak istemiyorum, şinav mekik, theraband gibi egzersizlerle bunu engelleyebilir miyim? Her ay 1 hafta seyahat dolayısıyla ara vermek zorunda olduğum için bu konuda fikirlerinizi bekliyorum
    teşekkürler

2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Merhaba,
    Nitro Tech teki creatin ile cell-tech aynı değildir gerek oran gerek özellik olarak.Kısaca Nitrodaki creatin sizi kesmez,Cell-tech ile harika sonuç veriyor.
    Hydrowhey dünyanın en iyisi gibi şu an.Akşam yatarken 1 saat önce Casein varsa casein,yoksa yarım litre yagsız süte ekleyin gece yıkımı engellicektir.Sabah kalkar kalkmaz kahvaltıdan önce su ile hydroyu alın direk anında katabolik sureci bitiricektir.Kas kaybı istemiyorsanız yapabileceginiz en onemli şey aç kalmamak ve 2 3 ogun yerine 5 6 ogun yemeniz ama proteini elden bırakmayın.Şınav mekik dips vs formunuzu korumanıza yardımcı olur uzun sure yapcaksanız (antreman gibi) ardından hydro alabilirsiniz.İyi günlerthums:

chillout bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş