Nitrotech Premium Nasıl ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Piyanist89 tarafından 31 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Piyanist89

Piyanist89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    s.a arkadaşlar foruma 1 yıl önce spora başlamadan önce kayıt olmuştum ama kullanıcı adı şifremi unuttugum için tekrar kayıt olmak zorunda kaldım. Aslında O kadar çok sormak istedigim soru varki toparlayamadıgım için hiç konu kirliligi yapmak istemedigimden dolayı daha sonraya bıraktım. ama kısacası 1 senede tam bekledigim vucuda sahip olamadım veya beklentim çok yüksek ama gelişimler çok yavaş gibi geldi bana tabiki bunda benim hatamda var dogru düzgün beslenmem bir türlü kendime bir program yapmadım. pazartesi salı çarşamba... vs. şunlar yenecek gibi. ama bu aydan itibaren artık bir düzen sokacam. bunun haricinden protein tozuna başlama kararı aldım. öncelikle protein tozuna çok büyük bir umut baglamıyorum. yani düzgün yemek yemicem ama sadece protein tozu ile vucut yapacam gibi bir beklentim yok ama hiç kullanmamaktan iyidir diye düşünüyorum yine bir fark hissettirir gibi geliyor bana açıkcası bir deneyecem. 160 170 liralara protein tozları buldum twinlab gibi veya başka markalar ama güvenemedim. bir arkadaş 200 tl aşagısı olan ürünlere pek girme dedi. ve bana nitrotech premium u önerdi 200 230 tl arası degişiyor. bu ürün için görüşleriniz nedir ? bu fiyat aralıgında bu daha iyidir diyebileceginiz bir ürün varmı? belki eksik bilgiler vermiş olabilirim. eksik görüdügünüz bir bilgi varsa sorarsanız cevaplayacagım.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş