nitrotech+bcaa+glutamin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bahattinreyiz tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bahattinreyiz

bahattinreyiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    sporu yaklaşık 4 aydır yapıyorum. 2 ay ısınma programı yaptım, 1.5 aydırda 4 gün programını yapıyorum. vucüt yapımdan olsa gerek çok hızlı gelişiyorum. elimde şu an nitrotech hardcore var, sadece antremandan hemen sonra 1 ölçek kullanıyorum. ilk başlarda yeterli geliyodu ama 4 gün programına geçtikten sonra yetmemeye başladı. kasların ağrıma süresi arttı,uykusuzluk başladı. Bende o yüzden bcaa(ilave olarak glutamin de olabilir) almaya karar verdim. forumda araştırdığımda herkez farklı söylemiş, kimisi günde üçkere al kimisi antremandan önce veya sonra al gibi şeyler söylemiş. normalde 5-6 öğün yemek yiyen insanım. en az iki öğünde et oluyor. suplementleride aşırıya kaçmamak üzere antremana yönelik kullanmak istiyorum.Doğal beslenmeden yanayım ama supplementsizde olmuyor.

elimde nitrotech hardcore var, yanına ON bcaa 5000 powder ve ON glutamin powder almayı düşünüyorum. bu üçünü nasıl kombine etmemi tafsiye edersiniz. ne zaman kullanmamı, kaçar gr kullanmamı, antreman günü nasıl off günde nasıl, tafsiye edebileceğiniz başka bi ürün varmıdır?
    Boy 1.78 kilo 71 yaş 21

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş