Nitrofull L-carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ccanberks tarafından 22 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ccanberks

ccanberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba gittğim spor salonundan nitrofull marka sıvı l-carnetin aldım fiyatıda cazip geldi. ve hocamız ürünü övdü . daha önceden weiderın l-carnitini kullanmıştım tablet halinde olanlardan aynı görevi gördüğünü söyledi.birde sizlere danışmak istedim çünkü nitrofull ün sitesinden üründen bulamadım.kafamda bazı soru işaretleri kaldı bu nedenlede size sormak istedim.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme: 22 Mart 2011
  2. ccanberks

ccanberks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    görüş belirticek kimse yokmudur ?

3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Nitrofulun ürünlerinin kalitesizliği malum. Ben şahsen nitrofulun hiçbir ürününü hiçbir arkadaşıma tavsiye etmem. Malesef bazı salonlarda sırf para kazanmak uğruna bu ürünler şişirilip spora yeni başlayan arkadaşlara pazarlanıyor. Bana soracak olursan 3 kuruş daha verip kaliteli ürünler kullan hiç değilse bi faydasını görürsün.

4. Petrucci

Petrucci Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bana göre amino formdaki takviyelerde marka çok önemli değil. L-Carnitin her yerde L-Carnitindir. Sadece burada dikkat edilmesi gereken 1000 mg 'ında ne kadar L-Carnitin olduğudur. Çünkü tüm litrelik şişelerdeki L-Carnitin seviyesi aynı değildir ve dolayısıyla çok içmek zorunda kalabilirsiniz ki bu da hemen bitmesine neden olur.

5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    nitrofull ün ürünleri hakkında bildiğim pek bişey yok ama bildiğim bi başka bişey de l carnitine nin emilim haricinde bir kalitesi olmaması.. en iyisi 10 dk içinde kana karışıyosa en kötüsü 40 50 dk da karışır ama etkisi aynı olur.

Sayfayı Paylaş