Nitrofull BCAA 8000 Force

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Semih Karakuş tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Semih Karakuş

Semih Karakuş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar dun gainerim yeni bitti ve antrenorumun tavsiyesi uzerine nutrade whey protein aldim neyse konu bu degil whey i aldigim yer yaninda nitrofull bcaa yi hediye verdi nette biraz arastirma yapmam uzerine markanin cin mali oldugunu ogrendim simdi ben bunu kullanmalimiyim bu arada spora baslayali 2 ay oldu gainer le 4 kilo aldim ve su anda kilom 66 boyum 1.72 bcaa icin daha erken mi erken degilse de bu cin mali diye iddaa ettikleri bcaa yi kullanayimmi bi yardim edin lutfen

2. simokin

simokin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İSTANBUL
    Bu markanin hicbir urununu kullanma cunku turk yapimi maddiyatta sknti yoksa amerikan ve alman urunlerini tercih etmelisin
    Ben yeni basladigim donemde 5. Ayda salonda ki hoca bu markanin protein tozunu aldirdi o zamanlar arastirmadan etmeden bilgi sahibi fikir sahibi olmadan aldim berbat bir tat bos bir urun onu kullanacagina hic kullanma daha iyi normal beslen beslenmem yetersi diyosan paraya kıyıp amerikan alman markalarini tercih et optimum uygun olanlarindan.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş