Nitro-Tech'in yanına en iyi kombine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve melihsalman tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yağsız kas gelişimi için nitro tech yanına en iyi kombine ne olur ?? 150 liralık bütçem olcak her ay nitro tech parası dışında tabi.. nitro-tech kullanan varsa yanında ne ile kombine ettiğini ve sonucun nasıl olduğunu aktarırsa çok iyi olur

nitrotech - animal pak
    nitrotech - creatin ve glutamine şu an ki aklımda ki kombineler (creatin su tutuyo o canımı sıkıyo biraz)

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    içinde creatin olan bir supplement nitrotech bu yüzden yanına recovery açısından bcaa ve C vitamini eklenebilir ...

Bende nitro tech kullanıyorum yanına bcaa ve komplex vitamin ekledim gayet memnunum ...

Son düzenleme: 17 Kasım 2012
  3. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bcaa ile glutamine de olabilir aslında ama karar vermedim.

---------- Post added at 09:20 ---------- Previous post was at 09:14 ----------

NOT : nitrotech bitince optimum gold standartta alabilirim nitrotech içinde ki creatinin su tutmasını istemiyorum.

optimum gold standart - no xplode veya animal pak
    optimum gold standart - bcaa ve glutamine de olabilir

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Creatin efsaneleri başlığını okumalısınız bunun için arama yapmalısınız ayrıca creatin'in su tutması için günlük tuz tüketiminizin fazla olması lazım ben creatin kullandım ama su tutmadı bunun sebebi ise günlük tuz tüketimimin az olmasıydı .

5. brhmcr

brhmcr Guest

Creatine zaten nitro da var fazladan eklemeye gerek yok diye dusunuyorum.

Bu tur kombine urunler ile preworkoutlar guzel kombinleniyor.

Ayrica bu kreatine su tutar hikayelerini es gecelim. Istisnalar vardir ama kaideleri bozmazlar. Ayrica creatinin bir miktar su tutmasi zaten amaci geregidir :)

Sayfayı Paylaş