nitro-tech ve xtend kombinasyonu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metometo tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. metometo

metometo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar arkadaşlar.Yaklaşık 1 yıldır body building ile uğraşıyorum.Çok aşırı zayıftım,kilo olarak eksiğimi tamamladım.Vücudum yavaş yavaş oturuyor diyebilirim.nitro-tech ve xtend ürünlerini aldım.Spora başlamadan 45 dk önce nitro-tech içiyorum hemen antreman çıkışında ise ikisini karıştırıp içiyorum.Sizce en iyi etkiyi almak için nası kombine etmeliyim.pek bilgim olduğunu söyleyemem bu konularda,yardım ederseniz cok sevinirim.

2. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek nitro tech su ile

Antrenmandan önce xtend

Antrenmandan sonra 1-1.5 ölçek nitro tech ve xtend su ile

3. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    xtrend i antreman esnasında set aralarında almanı tavsiye ederim

4. metometo

metometo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anladım teşekkür ederim.Peki xtend i antremandan hemen sonra almamla set aralarında almam etki olarak cok farkeder mi ?Tek shaker ım olduğu içim sonra karışık içmek işime geliyor biraz ama çok fark eder derseniz sizin dediğiniz gibi yapayım.

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, yanlış anlama ama bişey sorucam. Xtend ve nitro hangi aromalarını kullanıyosun? İkisini karıştırınca ortaya pek güzel bişey çıkmazmış gibi geldi o yüzden merak ettim. Ayrıca stadler ın dediği gibi xtend intra workout ürünü etiketinde tavsiye edildiği gibi antrenman sırasında kullanılması uygundur diye düşünüyorum. Kolay gelsin

6. metometo

metometo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nitro-tech çikolatalı,xtend ise karpuz aromalı.İkisi karışınca berbat bir tat olmuyor ama tahmin ettiğin gibi güzel de değil tabi.:) Dikkate alacağım yorumunu.Teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:44 ----------

Bir şey daha soracağım.Nitro-tech in gelişim için cok iyi bir etki verdiğini biliyorum.Xtend ürünü de aynı şekilde gelişimime katkıda bulunur mu yoksa performans artırıcı mı sadece ?

7. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    xtend bcaa ve glutamin karışımı yani aminoasit yani recovery için. Önce de sonra da antrenman sırasında da istediğin zaman alabilirsin. Ama bi ölçek antrenmanda set geçişinde alınması daha uygundur çünkü ürün bunun için üretilmiş kullanım şekli de bu şekilde tavsiye ediliyor. Türkiye de mi yaşıyosun bilmiyorum ürünler çok pahalı burda israf etmeye gerek yok. Beslenmen güzelse antrenman sırasında alıcağın bi ölçek işini görücektir. Nitrotech içinse sadece bi protein tozu çok bi etki bekleme sabah kalkınca hemen ve antrenman sonrası hemen alabilirsin. Ama dediğim gibi bunlar gıda takviyesi bi mucize beklememek lazım. Beslenmen iyiyse faydasını görüceksindir yoksa yaptığın herşey boşa. Umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin

metometo bunu beğendi.
  8. metometo

metometo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet beslenmeme olabildiğince dikkat ediyorum.Teşekkür ederim yardımcı olduğun için.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Nitro sabah (protein alimina bagli Idman sonrasi da olabilir)

Xtend idman icinde veya sonunda.

Sayfayı Paylaş