Nitro Tech Protein Whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve altec tarafından 31 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
  2. orcun

orcun Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    kardes slm
    markanın adı muscletech
    cell-tech bır creatin formula nıtrotech ıse whey proteın olarak markanın ıkı urunu.
    ben ıkısınıde kullanıorum. bundan once weıder kullanıodum ıı sonuclar aldım dıebılrım ama netten takıp ederek ve kullananlardan dınleyerek vardıım sonuc bunların cok ıı urunler olduu. tabıkı daha ıyısını bılenler varsada buyuk bı zevle dınlemek ogrenmek ısterım. paylasmak guzeldır.
    celltech ı bı kutu alıor kullanıor ve bır creatın formula olmasından dolayı bı sure ara verıosun. ıkısınde ıcımı kolay hatta oncekı kullandıklarıma gore daha kolay. abd dekı bı kac arkadasımdan bunlarla ılgılı guzel seyler duydum. abarta abarta anlattılar ama turkıyede satılanı nen kadar cıddı onlara gore bılmıorum abd den henuz getırıp denemedım ama ılk fırsatta onlarla bı karsılastırcam.

3. baltaci2

baltaci2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-boks
    Yer:
    ankara
    iki kutu nitro tech bir kutu cell tech bitirdim. 2 ay kullandım bu ürünleri
    ilk kilo: 81
    son kilo 86

soğuk kol(önce): 42
    soğuk kol(şimdi):44

önemsenmeyecek kadar az bi yağlanma yaptı, ölçtürmüştüm %7-8 civarındaydı yağ oranım, şimdi %10 olmuş ama bence kullanabilicek en iyi ürünlerden.

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Sayfayı Paylaş