Nitro-Tech // Musclepharm Assault kombinesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve melihsalman tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Günde 2 ölçek nitro tech kullanmayı düşünüyorum kombine olarak assault kullanıcam hangi saatlerde kullanmalıyım özellikle assaultun kullanımı ile ilgili tam bir açıklama göremedim..

extra olarak 1 ay sonra da TWINLAB Amino Fuel Liquid kullanıcam nasıl kullanmalıyım bunları ?? kullanan arkadaşlar yorumlarsa teşekkür ederim..

2. brhmcr

brhmcr Guest

Nitrotech gunde onerilen miktar 4 olcek olup abartilidir. ana yemekler arasinda ve idman sonrasi kullanim onerilir.

Verimli kullanim sabah kalkinca ve idman sonrasi kullanim olacaktir.

Assault bir nox urunudur, idmandan 30-45dakika once kullanilir.

Liquid amino asitler genel kullanimda kana cok hizli karistiklari icin idman icin de kullanilabilecekleri gibi idman oncesi ve sonrasi da kullanilabilir.

Not: Bu urunleri kullanmiyorum ancak yorumda bulundum, gerekirse dikkate almamanizi rica ederim.

3. melihsalman

melihsalman Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yorumun için teşekkürler peki assault idmandan yarım saat önce alınıyor dedin no xplode de ki kullanımla aynı mı kaşıkla mı karıştıralım patlama etkisi var mı shakerda çalkalasak + bu üründe de mi ürünü kullanmadan 2 saat önce yemek yememiz lazım xplode gibi ? bilgin var mı ??

4. brhmcr

brhmcr Guest

Calisma mantigi olarak No xpolde ile ayni beta alanine, AAKG, creatine, kafein ile nitrik oksit uyarimi. No xpolde daki kullanimin aynisi bunun icinde gecerli, bu tur urunlerin hicbiri shakerda sallanmaz yazmis oldugun gibi.

Ac karnina kullanim maksimum etkiyi verecektir. Assaultun kendi konu basliginda daha ayrintili kounulara ulasabilirsin.

5. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    assault kullanıyorum idmandan 20-25 dakka önce içiyorum. önceden kaşıkla karıştırırdım ama bugün shakerda salladım. patlama falan olmadı ve ne de karışmamızlık olmadı.

Sayfayı Paylaş