Neyi yanlış yapıyorum?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve souverng tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. souverng

souverng Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, br sorunum var ve görüşlerinizi almak istiyorum. 2. P90X'imi tamamlamak üzereyim (son 4 hafta) ve bazı hareketleri yanlış yaptığımı düşünüyorum.

Öncelikle şınav hareketlerinde ne kadar dikkat etsem de, Chest&Back veya Chest&Shoulders&Tri günlerinden sonra tüm ağrıyı omuz ve kollarımda hissediyorum. Göğüslerim hiç çalışmamış gibi sapasağlam kalıyor.

İkincisi, bugün farkettim, Biceps çalışırken sağ kolum daha çok ağrıyor. Özellikle 7-8. hareketten sonra dambılı kavrayamayacak hale geliyorum. Yani nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama Biceps ağrıyacağına tüm ağrıyı önkol, dirsek içi ve ellerimde hissediyorum. Zaten 3. setten sonra avucumu sıkıp dambılı tutacak gücüm zor kalıyor. Aynı şey barfiks için de geçerli. Biceps çalıştıktan sonra yine göğüs gibi, ağrıyı biceps de değil de, özellikle önkol ve dirseklerimde hissediyorum.

Tavsiyeleriniz nelerdir? Acaba bir sağlık sorunum mu var yoksa hareketleri yanlış yaptığımdan mı böyledir?

2. Ahmet Onur

Ahmet Onur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya Şöyle Diyeyim Göğüslerin Ağrımıyorsa Yaptıgın antremana dayanıyor. fazla gelmiyor fakat dayanamayan omuz kası ve kol kası dayanamassa mecbur ağrı yapar. böyle devam edersen geliştirirsin kaslarını ve artık ağrımazlar.

Sayfayı Paylaş