1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

neyi eksik yapıyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve 4rdaa tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. 4rdaa

4rdaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy 175 kilo 70 şu anda 6.ayımdayım onun öncesinde de aralıklı olarak yaklaşık 1 sene çalıştım kilo almak için bir süre hypermass ile weightgainer kullandım ilk güne göre fark olmasına rağmen yine de istediğim seviyeye çıkabilmiş değilim.yaklaşık 2.5 aydır da whey protein tozu kullanıyorum. bi yerde eksik bişey olduğunu düşünüyorum tavsiyeleriniz neler sizce nerde hata yapıyorum
    yaptığım program da şu
    1.gün
    üst göğüs bench dumbell curl
    bench pres makina tek kol çekiş
    üst göğüs açış concentration curl
    dips scott curl makina
    cable cross

2.gün
    omuz pres makine karına çekiş
    omuz dumbell pres makine rowing
    eğilerek omuz açış trapez
    dumbell front raise barfiks
    pull down
    3.gün
    push down
    ters push down
    dumbell fransız
    cable rope overhead extension

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      121,9 KB
      Görüntüleme:
      536
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      97,4 KB
      Görüntüleme:
      490
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      108,4 KB
      Görüntüleme:
      438
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      93,5 KB
      Görüntüleme:
      515
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      98,3 KB
      Görüntüleme:
      513
  2. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Beslenme Nasıl Acaba Onu Da Yazarsanız Daha Aydınlatıcı Olur :) Ayrıca İlerleme Katetmişsiniz Ancak 6 Aya Göre Az Bence.

3. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenme düzeni yapmadığınız belli fakat beslenme düzeniniz olmasa bile güzel idman yapsanız 6 ayda bundan çok sonuç alırdınız

4. deepsoul

deepsoul Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bacak varmi programinizda şayet yoksa enbuyuk eksiginizdir ve gelisiminiz yavas olucaktir

Predatel bunu beğendi.
  5. thezoRRo

thezoRRo Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Vücudun yağlı . Beslenmende hata var diye düşünüyorum . Hitt Cardio'ya başlamanı ve Uygun bir diyet programıyla yağlarından kurtulman dileğiyle .

6. west67

west67 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Zonguldak
    biraz yağlanma var ama bulk yapıyosanız kas neden artmamış fazla çalışıp ta kaslar gelişmedi desem o zaman yağlar giderdi sorun beslenme ve genetik olabilir :)

Bence beslenme eksik gibi eğerki bulk yapıcam kas artırıcam sonradan yağ yakarım diyosan 3 saatte bir yemek ye minimum yağ şeker içeren şeyler olsun ızgara göğüs ve bulgur pilavı gibi veya balık gibi bir sürü alternatif olabilir kendine göre belirlersin

7. 4rdaa

4rdaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme duzenim bozuk aslinda cunku gercekten nasil beslenmem gerektigini bilmiyorum. Forumda bicok konu var evet ama benim icin en dogrusu nedir bir turlu karar veremiyorum oyle olunca da duzensiz oluyo. O yuzden fotograf paylasip tavsiye almak istedim. Aslinda oncelikli amacim ozellikle alt karindaki yaglardan kurtulmak onun icin de baya efor harciyorum ama bir turlu sonuc alamiyorum ki sanirim bu da duzgun beslenememden dolayi. Yag orani bir turlu azalmiyo 2 ay once 15 olan oran o kadar calismaya ragmen simdi 17.5 oldu bu da sinir bozucu bi durum. Gercekten bu konuda daha deneyimli arkadaslardan tavsiye almaya ihtiyacim var.
    Onun disinda biceps ve tricepslerde gayet guzel gelisim oluyo ama gogus ve kanat onlara gore biraz geride kaliyo gibi. O konuda da programimda mi yanlis biseyler var diye dusunuyorum. Bacak konusuna gelince de bi suredir dizimde ufak bi sakatlik yasadigim icin ara vermistim ama ona da utak ufak basladim tekrardan

8. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    gereken önemi vermemişsin. Bence ağırlığı arttırmalısın hareketlere göre ağırlıkları düzenle

9. 4rdaa

4rdaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cardio yapip yaglardan kurtulucam derken yikima ugramak da istemiyorum hiit cardionun boyle bi etkisi olur mu bi de bunu hangi gunlerde yapmaliyim sanirim off gunler bunu icin ideal olur? Ekstradan bir mekik programi uygulamak gerekir mi?

10. rogues77

rogues77 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    4rdaa nasıl bir spor salonunda antreman yapıyorsun anlamadım hemde kaç ay olmuş biizm salona gelen 2 ayda senin gibi bir vücuda sahip oluyor .

11. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    bence tamamen beslenmeyle alakalı, ekmegı en aza hatta dusureblırsen 0a dusur. yağ - tuz - şeker ve fastfood ten uzak dur ve bol proteinli beslen. Ve antrenmanı da ıyı sekılde yaparsan zaten farkı gorursun

12. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Forumdaki beslenme programlari o programi yazan sporcu icindir yani sahsi. Oncelikle amacinizi belirleyip o amac dogrultasindaki besenme programlarini inceleyip kendi BMI nize uygun bir beslenme programi cikarmalisiniz

Beslenme ve antremanin yaninda uyku duzeni de onemli. Mumkunse atreman programlarini da her ay degistirin.

Bacak icin dizim sakatti demissiniz. Tam olarak diziniz iyilesmeden baslamayin bacak antremanlarina. Bacak antremanlarinda eklemlere cok buyuk yuk biner. Ileride telafisi zor sonuclar dogurabilir.

Sayfayı Paylaş