Nette Satılan USA Versiyon Ürünler?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Toynak tarafından 22 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Toynak

Toynak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Hergün nette yeni şeylerle karşılaşıyorum. Bu usa versiyon supplementler de yeni karşılaştığım bir nokta..
    Tam olarak nedir bilmiyorum. Piyasada zaten fahiş fiyata satılan supplementler ''usa versiyon'' adı altında daha da fahiş fiyatlara satılıyor bazı satıcılar tarafından.
    Piyasada satılan ürünlerin içerikleri Türkler tarafından değiştiriliyor mu da usa versiyon ürünleri bize kakalamaya çalışıyorlar?
    Bu konu hakkında bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim. Uzun zaman spordan uzak kaldığım için supplementleri de takip etmedim. Ürün alma arifesindeyim ve kafam karışmış durumda. Açıkçası içeriğiyle oynanmış ürünler almak adetim değildir..

2. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Burası Turkıye ucuza mal edip pahalıya satıcam diye her ulkeden alıyorlar marka aynı olsa bile yaptıgı etki konusunda bir çok kişi şikayetçi usa dan geliyorsa sıkıntı yok demektir :)

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bu örneği her yerde veriyorum ama.aminomax8000 lerin upafarma ve bionutra larını karşılaştırınız.birininde üzerinde gaspari yazan büyük ve amino oldugunu anlayabileceğiniz tabletler varken,diğerinde sarı,ne oldugu belirsiz tabletler var.muscltech in çoğu ürünüde eskimiş veya içeriği değiştirilmiş ürünler.

4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Türkiye her sektörde farkını ortaya koymakta.

Okuma araştırma özürlüsü ve hiçbirşeyi sorgulamayan insan , k.bakmasın kazıklanmaya mahkumdur.

muratcan.biceps bunu beğendi.
  5. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Özellikle internetteki alışveriş sitelerinde satan kişilere mesaj atınca hem normal versiyon var hemde usa versiyon var diyorlar arada baya bir fiyat farkı var. Cellucor C4 için örnek vereyim 30 servis olanı 85 TL. fakat usa versiyon olan 30 servislik 140 TL. İnsan güvenemiyor.

6. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    amazondan iherb den urunler gelıyordu artık gelemiyor malesef gumrukte takılıyor

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    hardline sağolsun

8. Toynak

Toynak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İsim vermeyeyim bazı satış ve açık artırma sitelerinde hemen hemen ilgimi çekenher ürünle ilgili satıcılara soru sorsamda malesef cevap alamamaktayım. Hep yuvarlak yokuş cevaplar alıyorum.
    Araştır, kendin bul, benim söylememle olacak işler değil vs.. saçma sapan cevaplar veriyrlar USA MUSA başlıklı ürünler için..
    Be kardeşim sattığın ürünle ilgili sen bilgi vermeyeceksin de kim verecek?
    Anladığım kadarıyla burda da pek bilgi sahibi olan yok bu konularda. Güvenilir, içeriği değiştirilmemiş ürün satan biryer ya da brilerini bilen varsa, tavsiye ederseniz çok sevinirim.
    CarpeNoctum; köstek olmak yerine sende akıl ver, senin tabirinle arama özürlülere yardımcı olmuş olursun. Attığın yorumdan daha faydalı olacağı kesindir..

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    carpenoctum senin şahsiyetine yönelik bir eleştiride bulunmamış.ülkemizdeki insan manzaralarıyla ilgili bir yorumda bulunmuş.başlığın başında değiştirilmemiş ürün satan bir yer varsa özeldenn mesaj atabilir misiniz? deseydin yardımcı olurduk.pek bilgi sahibi olmadığımızı nerden çıkardın onu anlayamadım.supplementlerden de ne boyutta etki beklediğini merak ettim.istersen ben yardımcı olabilirim.özel mesaj atman yeterli

CarpeNoctum bunu beğendi.
  10. Toynak

Toynak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    25 yaşındayım, o yüzden sana kardeşim diye hitap ediyorum, umarım sakıncası yoktur.
    Ben şahsi algılamadım mesajı. Sadece herkese faydalı olması açısından bir mesaj yazdım. Ters cevaplar vermek yerine, bilgelik yapmak yerine, insanlara faydalı şeyler yazmak daha yerinde. Tabi burası bir bilgi paylaşım platformu ise..
    Geçmişimi merak ediyorsan, 4 senedir bu sporun içindeyim. Aralıklarla başlayıp bırakmışımdır. Supplementlerden sen nekadar etki bekliyorsan bende okadar bekliyorumdur.. Bu konumuzla alakalı değil.
    Ben konuyu hem kendim için hem de diğer bilgi sahibi olmak isteyenlere bir fayda sağlasın diye açtım. Yani özel mesaj atmama gerek yok. Yardımcı olmak isteyen konuya yazar. İstemeyen de yorum yapmasına gerek yok diyorum...

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ocak 2013
  11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kimseden çekinmediğim,yaşa önem vermediğim için hiç çekinmeden oraya 17 yazdım.kişiler yaşının benden büyük olduğunu düşünüp benden daha bilgili olduğunu düşünebilirler.bilemiyorum bu konu hakkında bir şey demeyeceğim :) . sadece kardeşim vb laflar forum kurallarına aykırı. neyse.konumuza dönmek gerekirse. benim tüketicilere tavsiyem bionutra ithali ürünleri tüketmemeleri,almamalarıdır.ben şahsen bionutra şirketinin ithal ettiği ürünlere güvenmiyorum.upafarma tüketiyorum.herkese saygılar

Sayfayı Paylaş