Netrition'dan Weight Gainer Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xen tarafından 16 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. xen

xen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slmlar, birkaç ay önce spor salonuna başlaycağım için burda okuduğum tavsiyelere uyarak Netrition'dan Optimum Whey getirtmiştim. Düzenli olarak gitmeye daha yenile zaman bulduğum için 2 hafta önce spor salonuna gitmeye başladım. Başlamamın da öncelikli nedeni kilo almak. Çok çok zor kilo alıyorum ve çok kolay veriyorum, son birkaç ayda 3-4 kilo daha vererek 62 kiloya düştüm ve boyum da 1.88! :).

Protein tozunun kilo almada yardımcı olduğunu biliyorum ama yanında birda Weight Gainer kullanmak istiyorum. Genelde anladğım Gain Fast veya Mega Mass öneriliyor, fakat bunlar sanırım Netrition da yok. Bana iyi bir ürün önerebilirseniz sevinirim.

10lblik Optimum "Double Rich Chocolate" i de içememeye başladım. Normaldede çok çikolata tükettiğimden olsa gerek kokusunu duyunca midem bulanıyor ama burnumu kapatarak içtiğimde sorun olmuyor :p. Bu yüzden 5lb lik vanilya, çilek veya kullanan arkadaşların tadını beyendiği başka bir çeşit varsa ondan almayı düşünüyorum.

Birde kullanım oranım tamammı diye sormak istiyorum. Antremanlardan önce + yatmadan yaklaşık yarımşar litre süte 2şer ölçek olacak şekilde kullanıyorum, yeterlimi? Ve weightainer geldikten sonra nasıl ayarlamalıyım bunların dozunu?

Teşekkürler

2. victory

victory Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Optimum Nutrition Whey'w bakarken gördüm bir ürünü "ROCKY ROAD" tadındaymış

ama anlamadım neli oluyor..!

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    xen netritiondan 10 lbs lik ürünü bir defada getirttiğin oldumu?Sana tavsiyem massive wight gainer al eğer varsa yoksa monsterssupplements sitesinde mega mass 2000 3 kg yol dahi 80 ytl ye maloluyor.Birde onu dene.Artı bir tavsiye.HSD yardımcı oluyor millet ucuz protein bulmuş 5 kg 110 ytl protein görüşüp alabilirsin protein tozu + weight gaineri 1 er 2 şer artık dozajın ne ise karıştır kullan ve yumurta olayının mucize olduğunu unutma tabi miden kaldırırsa.saygılar.

4. xen

xen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zagortenay burda: https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?p=53201#53201 yazdığım gibi ilk siparişimde 10lb lik bir ürün aldım netritiondan ve sorunsuz elime ulaştı.

Weightgainerida almadan önce bol bol araştırdım. Anladığım kadarı ile mega mass iyi bir ürün ama diğer iyi ürünlerin yanında zayıf kalıyor. En çok CytoSport Cyto Gainer ve Universal Real Gains öneriliyor. Bu yüzden denemek amacı ile cytogainerden aldım. Şu anda kullanıyorum, bitirinca yorum yaparım.

5. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    konu acamadigim icin buraya yazmak ve CYTO GAINER hakkında dusuncelerimi paylasmak istedim.
    15 gun once aldigim cyto gainer in etkisini kısa surede gordum fakat sizi uyarmak istedigim konu benim aldigim cyto gainer chocalte malt ın tadi cok kotu ve sekerli. resmen icine seker basmıslar. size tavsiyem cyto marka urunleri kullancaksaniz aromasına dikkat edin

Sayfayı Paylaş