Netrition.com alışveriş

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gallantboy tarafından 15 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar netrition.com'dan alışveriş yapmayı planlıyorum fiyatlar uygun geldi. Fakat herkes gibi endişelerim var (güvenli mi , getirirken sorun çıkarır mı, vsvs.. ) bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.Çünkü yaklaşık 150 liraya yakın alışveriş yapacagım elimde patlasın istemiyorum. Teşekkürler

2. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Eğer Türkiye'de ikamet ediyorsanız boşuna heveslenmeyin. Ürün bedeli 10 lira olsa bile gümrükte kalacaktır. Bundan yaklaşık 1-1.5 sene önce yapılan lobi faaliyetleri sonrasında yurt dışından supplement alışverişi yasaklandı.

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Küçük boy supplement alırsan geçme ihtimali yüksek. 2 ay once biri glutamine getirtmisti sorunsuz. Biri de 3 kere sipariş ettim 3üde sorunsuz geldi demişti. Şans işi biraz.

4. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Shipping pek koymuyorlarmis bu guzel aslinda. Ufak tefek seyler denenebilir Dexter'in soyledigi gibi. Caffeine tablet mi soylesem acaba 12 dolara denk geliyor toplamda. :)

5. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Gümrük görevlilerinin gözlerinde kaçmış olsa gerek. Yoksa gerçekten zor. :cool:

6. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Nutrex Niox ve USPLabs Oxyelite Pro almayı düşünüyorum iksiide küçük boy ama eger gelirse devam etmek isitiyorum ordan alışverişe

7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    1 tane deneme olarak sipariş vereibilirsin, bizede haberdar et bende nisan mayıs gibi sipariş edeceğim küçük bir jack3d. :) 20 dolarcık zaten çok zarara uğramayız.

8. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    optimum zma 90 kapsül 13.5$ denesem mi napsam, bir ihtimal geçer belki :)

9. dtabdullah

dtabdullah Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yurt Dışı Sipariş

Korkmayın ben devamlı alışverişi, protein tozu hariç, ebayden yapıyorum. İnanın oradaki satıcılar daha ahlaklı ve iyi niyetli. Her alışverişte bir dolu sample yolluyorlar hatta son alışverişimde sevimli bir not da iliştirmişlerdi samplellara dair.

10. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    pekı kargo ucretı vs nekadar oluyor tahmını

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ben de dungean ın dediği gibi biliyorum, vitamin hapı tanesi bile getirmek yasak. gözden kaçmış olması lazım. 2 ay önce getirilimiş olan glutamin de şaşırtıcı gerçekten.

bu arada arkadaşım yeni bir şeyden bahsetti, detaylarını araştıracağım kişi başı yıllık toplam 5 kere normal sınırlar dahilinde getirme yapılabiliyormuş hatta aracı bir site çıkmış yabancı, takılma durumunda karşılıyorlar, tabii takılmazsa da ufak bir ekleme yapıyorlar ücrete. ama kesin değil bir araştıracağım.

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Kucuk boy nox amino vs konsantre ürünlermi sipariş ettiniz? Birde 'gift' ibaresi koydurtmaya gerek varmı acaba, ebayden bakayim bende.

13. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Gift secenegini isaretlersek gecme ihtimali daha mi yuksek?

Ben deneyeyim diyorum, su an allmax nutrition caffeine 200 mg 100 tab 4 dolar, shipping ile birlikte 10 dolara denk geliyor toplamda. Bu kadar ufak bir sey denenebilir sanki. Bir de debit card secenegi var sanirim banka karti ile dahi odenebiliyor.

Son düzenleme: 16 Mart 2013
  14. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    khep evet gift olunca geçme ihtimali artıyor, hem ticari olmadığını düşünüyorlar hem yurtdışından bir hediye gelmiş gibi çokta iplemiyorlar kargoyu, bu yüzden alanlar bu şekilde alıyorlardır sanırım.. ha takılırsa da doktor doktor gezip ürünün adını yazdırıp kullanıma uygundur raporu alırsın gümrüğe gidip paşa paşa alırsın ürününü. Alternatif çok aslında. :D

khephnes bunu beğendi.
  15. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Banka kartı ile ödeme yapabileceğini zannetmiyorum. Yurtdışı alışverişleri için en ideali sanal kart çıkartıp, paypalda hesap açmak. Ben öyle yapıyorum yani :)

16. gallantboy

gallantboy Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Peki ebay'a güvenebilecekmiyiz ürünün orjinalliği konusunda ?

Sonuçta ebay'da da kişi bazlı profiller de satış yapıyor (gittigidiyor).

17. dtabdullah

dtabdullah Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    whey boyutunda ürünler olmasın yeter onlar da geliyor fakat TR fiyatından pek bir farkı kalmıyor. Satıcılar zaten tecrübeli nasıl halledeceklerini biliyorlar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:21 ----------

ebayde fitkingi tek geçerim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:23 ----------

ürün boyutuna göre değişiyor küçük boylat 10 dolar orta boy ürünler 15 dolar civarı oluyor genelde.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:28 ----------

benim 10' un üzerinde ürün oldu getirttiğim hiçbirinde sorun çıkmadı. 7-10 gün içinde geldi hepsi neredeyse TR' deki suplement sitelerinden hızlı hyper_ En son Optimen geldi yanında da 3-4 tane yeni pre workout' un sample paketleri geldi. Olay budur tek tıkla dünyanın öbür ucundan ürün geliyor bench_O

veaN, napolyon79 ve Dexter_Morgan bunu beğendi.
  18. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Önümüzdeki hafta ebaydan bir sipariş vereceğim bakalım
    Kargo ile birlikte 32$ a geliyor
    Türkiyede aynı ürün 110-120 liraya satılıyor, yarı fiyatına gelecek neredeyse
    Gümrük de takılırsa ne oluyor tam olarak?
    Geri mi gönderiliyor direk? bilgisi olan var mı

19. dtabdullah

dtabdullah Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Olurda dönerse ürün satıcın eline geçtiğinde ebay üzerinden para geri yatırılıyor. Başıma gelmedi ama ilk alacağımda ebay de sormuştum satıcıya.

20. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Öyle bir durumda para iadesi oluyorsa denememek için hiç bir neden yok o zaman :) hafta içi alacağım bakalım. ufak bir ürün zaten takılmaz herhalde.

Sayfayı Paylaş