Nesquik veya Cocopops Misir Gevreği

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Scofield- tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Scofield-

Scofield- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

6 aydir camlikta çalışıyorum. Yumurtayi hic sevmememden dolayi hem de kilo yapma amacli söyle bir karisim yapiyorum:

4-5 yumurta bir bardak sut, bir 2 avucumundan biraz fazla cikolatali misir gevregi.

Pilav tavuk makarna bu karisim diyetiyle 66 dan 77 kg oldum. Onceden iskelet gibiydim 1.87 boyum var. Altyapim cok kotuydu 1 tane dips bile cekemiyordum ve barfiks de 2 tane eski halime nazaran elimden geldigi kadar vücut yapmaya calistim camlikta.

Tek sorun su:
    Karin yapamadım ayni egzersiz ile arkadaşım 4 ayda cikartti six packleri ben 7 aydir çalışıyorum belirginlestiremedim karin haric heryer gelişti vücudum da.

Acaba beslenmem de mi sorun var nesquik mesela cok sekerli sanirim onun etkisi var midir ?

Ben birde spor zamani buyuk hata yapip kola cok tükettim onun etkisi vardir sanirim 2 ay olacak biraktim.
    Suan karnim abarti olmayacak sekilde ozellikle alt bölgesi kotu durmasa da kaslari gostermeyecek gibi yagli duruyor.

Son sormak istedigim arada ice tea içiyorum. Bi sporla ilgilenen tanıdığım abartmadigim surece sorun olmaz dedi. Tavsiyelerini bekliyorum teşekkürler.

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yağ oranını düşürmek için yanlış besleniyorsun bu şekilde yağ oranını düşüremezsin karın kasların yeteri kadar varsa yağdan gözükmüyordur.

3. Scofield-

Scofield- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım sıkıntı şurda:

Ben şimdi hacimlenip kilo almak istiyorum çünkü boyuma göre zayıfım fakat sanırım karnımın biraz yağlı olmasından dolayı gözükmüyor. Benim şimdi karnımda ki yağları yakıp aynı zaman da hacimlenip vücüt nasıl yapabilirim onu anlamadım.
    3. hafta şuan salona başladım aynı şekilde beslenmeye devam ediyorum. Bu şekilde dediğim gibi beslenmezsem kilo alıp hacimlemem ki.

Sayfayı Paylaş