Nescafe

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ozgunr tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. ozgunr

ozgunr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık 2 aydır vücut geliştirmeyle ilgileniyorum kaslarım yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı akşamları bir bardak 3ü1 arada kahvenin zararı olur mu ?

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antremana gitmeden 1 saat veya 45 dk önce nescafe gold içebilirsin vücudu ve kaslarını dinç tutar yağ yakımındada etkili oldugu söyleniyor .

ozgunr bunu beğendi.
  3. kaanbugra

kaanbugra Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    kahvecide çalışmış birisi olarak şunu söyleyebilirim "kahve yağ yakımına yardımcı olur " doğrudur ancak buradaki kahve granül yani suda çözünebilen kahve değildir ki zaten granül kahvelerin bir çoğu kahve değil kahve aroması ile güçlendirilmiş yapay maddedir içinde kahve yok demiyorum yanlış anlaşılmasın. buradaki kahveye gelince çekirdek kahvedir yani türk kahvesi olabilir,espresso olabilir, filtre kahve olabilir. şunu da belirteyim kahve sütsüz içilir ise ve tabiki şekersiz yağ yakıcı etkisi çok çok yüksektir..

atomkarınca01 ve ozgunr bunu beğendi.
  4. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    peki 3ü1 arada olanlar glisemik indeksi çok yüksek mi yağ yakımına çok bi engel oluşturur mu? bazen canım tatlı bi şey çektiği zaman 3ü1 arada içiyorum kahve iştahımı da bastırır diye :/

5. Isabella God's promise

Isabella God's promise Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    Granül kahveler, 3 ü 1 arada ya da 2 si 1 arada gibi ürünlerde kullanılan kahve kaliteli kahve değil, hatta tam olarak kahve bile değil. Ayrıca kahve içeceğim diye gereksiz şeker ve toz krema almanın mantığı yok bence. 1 pakette 15 gr şeker var. Amaç, kahvenin metabolizma hızlandırıcı etkisinden yararlanmak ya da açlığı bastırmaksa bence filtre kahve tercih edilmeli. Şekersiz içemeyenler aspartam ve sakarin içermeyen tatlandırıcılardan ilave edebilir içine, tabii ki tatlandırıcıların yararlı olduğunu iddia etmiyorum ama kötünün iyisi. Türk kahvesini de taze çekilmiş olarak alma imkanınız varsa öyle alın derim, ya da biz evde kahve için el değirmeni bulunduruyoruz, taze taze kendimiz çekiyoruz. Her ne kadar Türk kahvesi faydalı olsa da hazır pakette aldıklarımızın içinde katkı maddeleri var, hatta bize kahve niyetine ne satıyorlar merak ediyorum, taze çekilmiş kahve içince arasında fark olduğunu anlıyorsunuz. Ben günde 2 Türk kahvesi bir de 1 bardak filtre kahve içiyorum, şekersiz-kremasız. Gün içinde beni hem dinç tutuyor hem de açlığımı bastırıyor. Ketojenik diyet yapılıyorsa 3 ü 1 arada içilmemeli, ketojenik diyet yapmayanlar da illa ki içeceğim diyorsa 2 si 1 aradanın şeker içeriği daha düşük, o içilebilir.

6. kaanbugra

kaanbugra Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ben yazamamıştım ama arkadaş güzel cevap vermiş. kahve içmek iştah kesmez sadece bağırsaklarınızı çalıştırır ama dediğim gibi 3ü1 arada değil çekirdekten yapılmış kahve olması gerekir..

ozgunr bunu beğendi.
  7. Nicomedia41

Nicomedia41 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Kocaeli
    3ü1 arada yerine 2si1 arada içsen daha iyi olmaz mı?
    çünkü 2si1 arada şekersiz.

8. Ayerten

Ayerten Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar nescafe kahve değildir, kahve tadı verilmiş yapay içecektir. Bir nevi kahve aromalı oralet olarak düşünebilirsiniz. herkese filtre kahveyi tavsiye ediyorum hazırlanmasıda çok kolay.

9. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Sade kahve gold bunlara dahil

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Bunlara dahil degil herhalde

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. kaanbugra

kaanbugra Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    dahil arkadaslar gold da 3ü1 arada da bütün granül kahveler dahil yazmıştım okuduysanız. benim tavsiyem bir espresso yada filtre kahve makinası alın piyasada 50 - 60 tl arasında var

12. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    3 ü 1 arada içme ne olduğu belli değil.

Sayfayı Paylaş