Nerede yanlış yapıyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enesypr tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. enesypr

enesypr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum, ilk defa soru soruyorum yardımlarınızı bekliyorum.
    Boy:186
    Kilo:79
    Yaşım:21
    4 aydır bu sporu yapıyorum ilk ay beslenme düzene oturtamadım 3 aydır herşey düzenli ama gelişme olarak kendimi yetersiz buldum.
    1.Gece nöbet tutuyorum uyku düzenim yok beslenme nasıl olmalı?
    2. Gelişmeyi az gördüğüm için hoca protein amino nox aldım bunları nasıl kullanmalıyım? gaspari amino, bsn syntra6, bsn nox
    Amacım olabildiğince hacim alabilmek bu doğrultuda besleniyorum günlük 500 gram tavuk,ton balığı, pilav, makarna olabildiğince tüketiyorum.
    Güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum.
    1 aydır programım bu şekilde haftanın 5 günü çalışıyorum sizce değiştirmeli miyim ? 10808110_10203651713034836_1410326772_n.jpg 10822242_10203651712474822_1123426834_n (1).jpg

2. enesypr

enesypr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Cevap verecek yok mu ?

3. enesypr

enesypr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Beyler bir yardımda bulunsanız.

4. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Programın belirli yerleri çok agır hele gögüs programına anlam veremedim. Beslenemede sorun yok ise uykuyada bulunacak bir çare yoksa ki günde 6 7 saat uyuyabiliyorsanız yani aralıksız olarak sorun oluşmaz. Geriye antrenman kaliyor ve orada az sıkintı var programini kim yapti acaba? Gerisi sabır bu işin kolay gelsin.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Aralık 2014 ---
    Birde programa bir daha göz attım değistirmen taraftariyim yanliş gereksiz fazla yarar getirmeyecek bir program.

5. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Hocam gece çalışıyorsanız eğer bi arkdaşımda gece çalıştığı zamanlar mesela 12-8 ise saat 6 gibi yemek yiyior sabah 8 de çıkıp idmana gidiyor. Ardından gelip yemek yiyip direk yatıroyr yada 1 -2 saat sonra yatıyor. Verimde alıyor. Beslnemeye çok dikkat etmelisiniz. Ek olarak sebze ve meyve tüketimi vitamin ve balık yağı almaya özen gösterin malum gece uykusu olmayınca zor olacaktır.

6. enesypr

enesypr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Cevaplarınız için sağolun programı salondaki hoca yaptı 1 aydır bu programa düzenli devam ediyorum aksatmadan, 1 gece işte 1 gece evde oluyorum, sabırlıyım bu konuda hedefler büyük program konusunda
    1) Tek bölge devam mı etmeliyim yoksa çift bölge daha mı iyi olur gelişim için bu programda biceps triceps hafta da bir kez çalışıyorum böyle yetersiz gibi geldi bana
    2) Gece 12 den sonra yemek yemeye pilav makarna yanında tavuk şeklinde devam etmeli miyim ?
    @Aykut Can 18.00 da işe gidiyorum sabah 8 de çıkıyorum uykusuz olduğum için kahvaltı yapıp uyuyorum 4 5 saat sonra yemek yedikten sonra gidiyorum

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    4 aylık sporcuya 7 tane göğüs hareketi yazan insan hoca değildir.
    1-Fullbody
    2-Hangi saatte ne yenildiği değil bütün gün toplamda ne yenildiği önemlidir.

psyzeer ve CASSER bunu beğendi.
  8. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Doxux hocanın dediği gibi yap. Fullbody en iyi çalışma stilidir. Yemek konusunda ise sadece direk yiyip yatma. Genel olarak günlük aldığın kalori önemli

9. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Az yap öz yap o göğüs hareketleri ne öyle onu nasıl bir hoca yapıyor anlamış değilim birde dinlenmen azken bu programla gelişmen nasıl olucak ?

10. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    çok acele ediyorsunuz. 4 ayda ancak spora adapte olursunuz . göğüs programı fazla , biraz zaman gecsin , sonuc o kadar kolay alında idi , herkes mükemmel fizikle gezerdi.

11. enesypr

enesypr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Söylediklerinizi dikkate alıyorum doğru söylüyorsunuz arkadaşlar, hocalarım sabırla çalışmaya devam ediyorum program ağır olduğu için destek ürünler aldırdı hoca gaspari amino, bsn syntra6, bsn nox
    bunları da kullanmaya başladım açıkcası bu sporu hayatımın bir yerine oturtmaya çalışıyorum. pazartesi yeni program yazdırıp hocaya öyle devam etmeyi düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş