Nerede yanlış yapıyorum??? ABS

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SrPennywise tarafından 3 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SrPennywise

SrPennywise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Arkadaşlar,

Selamlar öncelikle,

Bende yaklaşık birkaç aydır karın takıntısı oldu... Herkes gibi bende de baklava güzel görünüm sevdası var...
    Karındaki kasları göstermek için gerekli kiloya indim 82 kg'dan 71kg a düştüm. Göbek gitti. Vücut yağ oranım %12....
    Yağ oranımda da sıkıntı yok. Ancak yaklaşık 4 aydır sürekli karın çalışmama rağmen bi sonuç alamadım... Neyi yanlış yaptığımı anlayamıyorum... Biraz umutsuzluğa düşüp, açıkçası spordan soğumaya başladım. Kol,omuz,göğüslerde gelişme oldu ancak karın düzleşmesi dışında hiçbişey yok....

Beslenmem düzenli yediklerime çok dikkat ediyorum.
    Protein ihtiyacımı karşılıyorum.

Karın hareketlerini birer gün arayla dinlenerek yapıyorum. Süper set şeklinde yapıyorum ara vermeden her hareketi 1dk yaparak toplam 3yada4 hareket var. onlarıda 3 kere yapıyorum yani hemen hemen 12 dk sürüyor. az buz değil can acıtıyor artık.... ( hep farklı hareketler crunch,ağırlıkla mekik, plank vs.vs. yaklaşık 15e yakın hareketim var fix)

sizlerden ricam ne yanlış??? fazlamı abartıyorum? takıntımdan kurtulmam lazım yavaş yavaş soğumaya başladım....

2. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    haftada 3 gün yapıyorsun kafana takmıyorsun. Abdominaller kimi vucut tipleri için en geç istenilen düzeye gelen bölgedir bu yüzden az sabır.

SrPennywise bunu beğendi.
  3. SrPennywise

SrPennywise Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Sağol kardeşim sen sadece bunu mu uyguladın? Adonis için farklı diğer hareketlerden de yaptın mı?

Sayfayı Paylaş