Nerede hata yapiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kopskop tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kopskop

kopskop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle iyi geceler ben yaklasik 7 aydir spor yapiyorum programim her hafta her kas grubu 1 kere calistirmak uzere ortalama 12 set dusuyor her bolge icin ve antremandan sonraki gun hafif agrilar oluyor yani kaslari yordugumu anliyorum. Beslenmemde harika olmasa bile her ogun tavuk yemeye ozen gosteriyorum ve antreman sonrasi protein shake iciyorum. 7 ay once olctugumde kolum 36 cm idi suan olctugumde de boyle geliyor artik sinirlenmeye basliyorum (daha onceden de calismistim) benim kadar baskasi salona vakit ayirsa mr olymPia olmustu simdiye. Acaba cesitli supplementlere yuklenmek cozum olur mu yada her bolgeyi haftada 2 calismak? Cevaplarinizi merakla bekliyorum. Benimle ayni sorunu yasayan insanlar vardir muhakkak. 1.82 boyunda 78 kiloyum yag oranim yuzde 12 civarinda olmali

Son düzenleme: 22 Mart 2012
  2. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    olay bence sadece cm hesabı degıldır bende 6 aydır yapıyorum baskadgmda 32 ıdım sımdı 34 um supp kullanıyrm beslenıyrum ıdmanımı da dgru durust yapıyrm ama sadece 2 cm degıstı ama kolum ınanılmaz sekıllendı yanı arkadas var mesela kolu 35 yanyana koyunca yanımde cop kalıyor:) Senın kolunda bı sekıllenme olmuyor mu ? bellı aralıklarla hareketlerını degıstırmlesın kol programını yazarsan daha da yardımcı olabılırız

Sayfayı Paylaş