nerden geliyor bu degirmenin suyu ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Chomoloko tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    oncelikle iyi aksamlar arkadaslar

evet,baslikta da belirtigim gibi nerden buluyorlar bu kadar parayi profesyonel vucutcular?
    hadi bazilarinin aylesi zengin,ama hepsinin de mi aylesi zengin ?
    yani ozellikle musabik sporcular cok acayip para harciyorlar bu spora milyarlar oynuyor isin icinde nerden geliyor bu para?..,biz bile amator iken ne kadar para harciyoruz bu spora
    sponsor buluncaya kadar cogu vucutcunun yaptigi bir meslegi var..

Peki siz ne dusunuyorsunuz bu konuda?

2. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Daha once actıgım konuyu hatırlatırım bende cok merak edıyorum o paraları nasıl buluyorlar bu spor gercekten cok malıyetlı bızler daha musabık deılken adam akıllı suplemetlerımızı tamamlayamıyoruz ne yazıkkı

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    hayatını adamakla ilgili birşey sanırım bu. Günlük hayatlarından sosyal hayatlarından birşeyler feda ediyorlardır bence.

Cellucorc4 bunu beğendi.
  4. jkdo

jkdo Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Universite
    Yer:
    Denizli-ist
    yabancıların sponsor bulması artı yarışmalarda aldığı dercelerden ödüller dergi kapağı olmak için aldığı paralar gibi sıralayabiliriz.birde melih çöloglu lazar angelov gibi sporcuların internet üzerinden (lazar angelov 69 dolar istiyor) size program diyet vs hazırlaması ve calıstıkları yerdeki verdikkleri personal training hizmetinden gelir kaynağı olusturmaktadır.hadi bunları anladık diyelim de türkler ne yapıyor asıl sorun o ?

5. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Hadi ülkemizdeki profesyonelleri geçtim de bizim salondaki bazı sağlam amatörlerin bile aylık 1000-1500 tl masrafı var ve aralarında öğrenci olanları da var, babaları fabrikatör veya yer zengini falan da değil akıl sır erdiremiyorum kaçak toz falan mı satıyorlar, gizli gizli sponsor mu buluyolar nedir :D En basitinden benim arkadaş sinemaya, lokantaya gidecek para bulamaz akşam eve gelirken ekmek alacak parası olmaz ama her ay çatır çatır supplement kombinasyonunu yapıyor :D Shaq'ın dediği gibi hayatlarını buna adıyolar herşeyden kısıp sadece spora yatırım yapıyorlar herhalde yoksa mümkün değil.

6. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    annesinin bileziklerini satarak müsabık sporcu olan tanıdıklarımda oldu maddi durum olmasa bile ailesinin desteği ile bi şekilde inanarak cıkıyorlar yola herşey uzaktan göründüğü kadar güzel rahat değil kaldıki bu ülke avrupa da ve dünyada şampiyon olmus sporcularına 1 yılda harcadıkları parayı bile vermiyor :)

bana inanmayın araştırın görün :)

7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    geceleri bar kapısında duruyorlar diyeceğim o zamanda uyku düzeni kalmaz masraflar boşa gider gerçekten akıl sır ermiyor.sanırım hepsi aynı zamanda personal trainer yoksa olmaz bu iş.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    varını yoğunu bu işe harcıyorlar sanırım aslında bu sadece vg sporunda değil insanlar bir garip eskiden çevremde neler gördüm neler örneğin adamın çoluğu çocuğu evde açken kendi futbol maçına bilet alanlar mı dersin cebindeki son kuruşa kadar cep telefonuna yatırıp bütün bir ayı yarı aç yarı tok geçirenler mi dersin borç içinde yüzmesine rağmen en iyi marka plazma tv alanlar mı dersin ben anlamıyorum bunları

Sayfayı Paylaş