nerden başlayacağım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve guardiancel tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. guardiancel

guardiancel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar ben yeni kayıt oldum başlığı yanlış yere açmış olabilirim mod lar yerine taşırlarsa sevinirim ben vucut geliştirmek istiyorum fakat aklımda bi kaç soru var internetten uzun bi araştırma yaptım ama tam istediğim cevapları bulamadım

Boy:1.70
    Kilo:78

kilolarımı verip vucut geliştirmek istiyorum internette nekadar araştırma yapsamda hala nereden başlayacağıma kararsızım kiloluyken vucut geliştirme deniyor peki nasıl kilo verebilirim ideal kilom nedir nasıl vücüt geliştirebilirim forumda biraz araştırdım pek işime yarayacak şeyler bulamadım yardım edermisiniz

not: lise öğrencisiyim durum belli okuldan eve evden okula spor salonlarına yada dışarıya çıkıp 3-4 saat spor yapamam ancak hafta sonları

düzgün program oluşturmak istiyorum yardımcı olacak birileri vardır inşallah şimdiden teşekkürler

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

yukarıdaki başlıkta yağ yakımı, antrenman, beslenme gibi bir çok konuyla ilgili başlıklar mevcut.

evde vücut ağırlığınla ya da iki dumbella ağırlık çalışması yapabilirsin. akşamları okuldan eve yürüyerek gelme şansın varsa tempolu yürüyüş yapabilir, yağ yakımı için çalışmış olursun.

Sayfayı Paylaş