Nerden başlamalıyım..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Çaylaksporcuu tarafından 24 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Çaylaksporcuu

Çaylaksporcuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar, foruma yeni kayıt oldum ve bu ilk mesajım :)
    Fitnessı sporunu düzenli olarak 4 aydır falan yapmaktayım ve kafama takılan bikaç soruyu buraya konu açarak sormak istedim.Ama önce günlük aldıgım besinleri yazmak istiyorum, bu arada VEJETERYANIM bunuda söyliyim :)

1.70 boy 65 kiloyum

Sabah işe gitmeden:
    1 ölçek dymatize iso 100 ve 1 kase yağsız süt ile nesfit yiyorum.

Öğlene doğru ise:
    Lor peyniri,3 adet yumurta beyazı ile 1 paket (45gr'lık olan) eti form 'u yiyorum.

Ara öğün olarak ise:
    1 adet muz ile 100gr'a yakın beyaz yada sarı leblebi yiyorum.

Akşamları ise:
    baklagil ile pilav makarna yoğurt salata ile besleniyorum.

Günlük normal beslenmem bu şekilde ve çalışma şeklim; 1 gün dinlenip 1 gün gitmek şeklinde geçiyor yani haftada bazen 3 bazen 4 gün gidiyorum ve gittigim günlerde de ekstra olarak sporumu tamamladıktan sonrada 1 ölçek daha toz kullanıyorum.

1- Merak ettigim resimlerdede görüldügü üzere bolca göbek mevcut, bu sistemde yapıcagım egzersizlerde göbegim erir mi ?
    2- Bu vucut orantım, beslenme şeklim ile yapacagım egzersizlerde ortalama vucudum şekle girmeye ne kadar sürede başlar ?
    3- Karamsar biri degilim fakat yaptıgım 4 aydır gittigim spor salonunda halen agırlık arttıramıyorum bunun nedeni ne olabilir ? bench'de 45kg da calısıyordum ve halen 45kgda son setlerde çok zorlanıyorum.

Her türlü tavsiyeye, eleştiriye açığım şimdiden çok teşekkürler..

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş