Nerde Yanlış Yapıyorum?????

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bravelord68 tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bravelord68

bravelord68 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikler herkese Merhaba,
    3 yıllık BB tecrübem var ama sürekli bırakıp geri başladım. 1 hafta önce tekrar başladım. Sorunum kilo almak kilom 65 ile 70 arasında gidip geliyor. boyum 1.83 hedefimde 80 kilo olmak. Vucudum şekillenmek için can atıyor ama kilo alamayınca ne kadar şekillensede beni tatmin etmiyor. Bundan önce ucuz diye Nitrofull 5kg (50tl) ye aldım ama ucuz etin suyu kara olur derler hiç bir verim alamadım ayrıca zararlı oldugunuda ögrendim. gecen hafta Muscle Juice 5 kg aldım paraya kıyıp 1 haftadır günlük 4 ölçek yani ( 180gr karbonhidrat, 56gr protein içerecek şekilde) aldım. bugun 1 hafta doldu ve aynı zamanda sporda yaptım 1 hafta önce 67,7 kg idim bugun gene 67,7 kg oldugumu görünce sasırdım 1 kilo bile almazmı insan 1 haftada. Sİzlerle antreman programımıda paylaşıp sorunu nede olabilecegi hakkında yardım istiyorum lütfen...
    p.tesi: omuz - ense- karın
    Salı: mola
    Çarrş: Sırt- arka kol
    perş: mola
    Cuma: gögüs- ön kol
    c.tesi - pazar: mola
    BAcak çalışmıorum onun yerine haftada 1 gün maç yapıorum yetecegini umarak...

Bunlara ek olarak gece geç yatıyorum dolayısıyla öglren 12- 1 gibi uyanıyorum ögünlerimi mümkün oldugu kadar cok tutmak istesemde bazen 2 ögünle günü kapadıgım oluyor iştahım cok degil buda ayrı bir konu... Bana antreman ve beslenme hakkında yardım edebilecek ( öncelikle işin ehli daha sonrada başından aynı benim yaşadıklarım geçmiş ve başarıya ulaşmiş) kişiler varsa ve yardım ederseniz duacınız olurum...

Şimdiden tşk ediyorum.... Herkezin diledigi vucuda ulaşması dileğiyle...

Sayfayı Paylaş