Nerde hata yapıyorum arkadaşlar

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hannibalking tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hannibalking

hannibalking Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben kick boks yapıyorum aslında daha yeniyim diye biliriz 1 ay oldu bundan öncede hep şınav ve barfiks çekerdim.Vücudum gayet düzgün kaslar hafif belirgindir ama sabah farklı öğle farklı aşşam farklı bir yağ oranı var bende anlayamadım belki yanlış gözlemlemiş olabilirim.Mesela dün akşam kick boks antremanı yaptım her antremanda kan ter içinde kalıyorum baya koşuyorum şınav mekik çekiyorum kum yumruk ekme fln çalışıyorum yaklaşık 2 saat yani güzel bi kondisyon antremanı yapıyorum.Antreman bittikten sonra vücudum tam istediğim gibi oluyor normal bir kick boksçu vücudu işte yağsız.Sonra eve geldiğimde yemek iyiyorum genelde karbonhidrat ağırlıklı oluyor diyet fln yapmam normal beslenirim.Ertesi sabah vücudum yine yağsız gayet fit sabah kahvaltısını saat 9-10:30 gibi yaparım öğrenciyim sandviç yerim peynir domates fln yağsız yani.Buraya kadar hiç bişey olmuyor vücut gayet fit ama öğle yemeğini yedikten sonra kasların üzerinde biraz yağlanma oluyor öğle yemeğinde genelde döner yerim sonra ertesi gün biraz daha yağlanıyor sonra tekrar antreman yapıyorum tekrar başa sarıyo :D
    arkadaşlar sizce nerde hata yapıyorum? çok değişik bi durum

Sayfayı Paylaş